Київстар склав рейтинг найпопулярніших країн серед своїх абонентів

Київстар склав рейтинг найпопулярніших країн серед своїх абонентів - today.ua
Loading...

Один із найбільших українських операторів мобільного зв’язку Київстар визначив десятку найпопулярніших країн для міжнародного роумінгу своїх абонентів. На першому місці у рейтингу опинилася Польща – в травні та на початку червня 2019 цю країну відвідало 18% абонентів, які користуються міжнародним роумінгом. Друге місце за кількістю зарубіжних поїздок поділили Німеччина, Туреччина, Росія – кожну з цих країн в травні відвідало біля 8% абонентів-користувачів роумінгу. Майже 5% абонентів вже відвідали Єгипет, Італію, Угорщину і Чехію. До Румунії та Білорусі навідалось 3% абонентів. Найменша кількість абонентів відвідала Королівство Есватіні (Свазіленд) – 6 осіб. Про це повідомляється на сайті Kyivstar.

З початку травня кількість абонентів Київстар, що побували за кордоном, зросла на 25%, у порівнянні з травнем 2018 року. Крім того, у травні 2019 року абоненти Kyivstar за кордоном використали на 113% більше дата-трафіку, ніж рік тому.

У компанії пояснюють суттєвий ріст дата-трафіку за кордоном вигідними тарифами. Так, в найбільш популярних серед абонентів Kyivstar країнах вартість дзвінків від 2 грн/хвилина, мегабайт мобільного інтернету – від 0,35 грн, SMS- повідомлення від 1 грн. Абоненти, яким потрібно багато мобільного інтернету, можуть підключити послугу “Ідеальний роумінг” і отримувати послуги за ціною 0,10 грн за 1 мегабайт трафіку, а дзвінки – від 1 грн за хвилину.

Послуга міжнародного роумінгу підключається автоматично, як тільки абонент починає користуватися мобільним зв’язком за кордоном. Все, що необхідно зробити абоненту, поповнити свій рахунок перед подорожжю.

Вже зараз абоненти Київстар можуть користуватись 4G/LTE більш ніж в 40 країнах світу. Наприклад, в Єгипті, Туреччині, Франції, Німеччині, Великобританії, Італії, Польщі, Угорщині і країнах Північної Америки.

Раніше повідомлялося, що мобільний оператор Київстар встановив рекорд  користування мобільним інтернетом. На збільшення кількості трафіку вплинула акція “Літо 4G безліма”, яка діє з 1 червня до 31 липня.

Погода до кінця тижня: синоптики розповіли, де пройдуть дощі та мокрий сніг
В Україні багатьох цікавить, як довго протримається у грудні потепління. За прогнозами Українського гідрометцентру, весняна погода в Україні буде до 20 грудня. У найближчі дні...
“Анатоліч” з першого сезону повертається в серіал “Свати”
Днями стало відомо, що Анатолій Васильєв, який зіграв головного свата, повертається в серіал. Раніше, Юрій Ковальов (Анатоліч) помер в серіалі “Свати” ще в четвертому сезоні...
Вічна молодість: Таїсія Повалій потрапила в лікарню через уколи краси
Таїсія Повалій, яка відзначила свій 55-річний ювілей, виглядає ще більш молодшою, ніж раніше. Таке відчуття, що з кожним роком популярна співачка молодіє, а не старіє....
“У мене ніколи не було нормальної родини”: Алла Пугачова здивувала зізнаннями про особисте життя
Алла Пугачова відверто зізналася, що її життя могла б бути іншим, якби не кар’єра. Зараз Примадонна взагалі не сумує за сценою і їй добре і...