Київстар представив нові тарифи: ціни та умови

Київстар представив нові тарифи: ціни та умови - today.ua

У вівторок, 1 жовтня, компанія “Київстар” запустила нову лінійку тарифних планів для користувачів фіксованого доступу до всесвітньої мережі “Домашній інтернет”, а також для тих, хто підключився до декількох послуг (мобільний зв’язок, фіксований інтернет, телебачення) в комплексних пакетах “Київстар Всі разом”. Вартість нових тарифів коливатиметься від 75 до 300 гривень.

Найдешевший тариф розрахований рівно на місяць, інші діють 4 тижні. У разі своєчасної оплати абоненту пропонуються бонуси – мегабайти інтернету і хвилини. Однак використовувати їх можна протягом 4 тижнів з моменту оплати, а приходять вони на рахунок протягом доби. Таким чином, користуватися ними поза тарифного плану не вийде. Крім того, використані понад пакету послуги обійдуться клієнтам “Київстар” досить дорого. Наприклад, 100 Мб інтернету будуть коштувати 10 грн.

Нові тарифи від “Київстар”:

1. “Київстар Комфорт” – 75 грн./місяць (100 МБ, 30 хвилин на інших мобільних операторів та на міські дзвінки).

Раніше за ці ж гроші компанія віддавала в 20 разів більше трафіку (2000 МБ), а включені в пакет 30 хвилин можна було витратити ще й на дзвінки за кордон.

2.“Спілкування без кордонів” – 125 грн./4 тижня (3000 МБ, 30 хвилин на інші номери і за кордон).

Раніше за 100 грн./4 тиж. можна було отримати 4000 МБ і 60 хвилин спілкування з абонентами інших операторів. Якщо заплатити за послугу вчасно, “Київстар” обіцяє нараховувати абоненту додаткові 3000 МБ і півгодини дзвінків. Тобто загальний обсяг послуг можна збільшити вдвічі від базового: до 6000 МБ і 60 хвилин розмов.

3. “Розваги без кордонів” – 175 грн./4 тижня (6000 МБ і 60 хвилин дзвінків). Також в тариф включений безлім на соцмережі і ряд музичних сервісів, включаючи Youtube Music. У цьому пакеті також працює бонусна система, яка дозволяє подвоїти мегабайти та хвилини до, відповідно, 12000 МБ і 120 хвилин.

4. “Відео без кордонів” – 225 грн./4 тиж. (9000 МБ, 90 хвилин і 90 SMS). Плюс безлім на соцмережі і відеохостинг. Оператор обіцяє, що не буде тарифікувати трафік ні з Youtube, ні з Netflix, а також ряду інших сервісів.

Раніше аналогічний набір послуг абонент “Київстар” отримував за 150 грн./4 тижні. Тепер в якості премії за своєчасну оплату оператор пропонує безлімітний інтернет, додаткові 90 СМС і 30 хвилин на інші номери.

5. “Максимальний Безлім” – 300 грн./4 тиж. (безлімітний інтернет, 300 хвилин на міські номери та за кордон, 300 SMS).

Раніше аналогічний пакет коштував 225 грн./4 тиж. Причому в нього також був включений домашній інтернет. У новому тарифі такої опції немає.

За словами мобільного оператора Kyivstar, старі тарифи будуть діяти ще деякий час для тих, хто був на них підключений до 1 жовтня.

Раніше повідомлялося, що у вересні “Київстар” розширив покриття 4G на території 116 населених пунктів України.

Астролог, який передбачив перемогу Зеленського, віщує сумне майбутнє для Порошенка
Відомий український астролог Влад Росс, який прославився тим, що передбачив перемогу Володимира Зеленського на виборах в президенти України, дав новий прогноз. Навряд чи він порадує...
Пугачова несподівано зізналася, що старіє: “Лягаєш і думаєш – прокинутись би”
Алла Пугачова, яка нещодавно відзначила в скромному карантинному колі своє 71-річчя, незмінно залишається об’єктом пильної уваги користувачів Мережі. Феномен цієї жінки не лише в тому,...
Налітай, не скупися: Кіркоров продає свої штани за два мільйони
Філіп Кіркоров, мабуть, один із найзавзятіших барахольщиків російського шоу-бізнесу. Він обожнює купувати собі нові речі і взуття дорогих брендів. Поп-короля до недавніх пір не зупиняло...
На Україну насувається потужна буря: коли природна стихія вдарить по території країни
ДСНС України виступила з попередженням до всіх жителів України. У найближчі дні краще не виходити з дому. В ніч з 30 на 31 травня на...
В Україні введуть “драконівські” покарання за борги по комунальним послугам
"Знижок Гончарука" більше не буде. Навіть якщо газ Україні буде діставатися безкоштовно, суми в платіжках залишаться незмінними. Але і це ще не все, на що...