Київстар представив нові тарифи: ціни та умови

Київстар представив нові тарифи: ціни та умови - today.ua
Loading...

У вівторок, 1 жовтня, компанія “Київстар” запустила нову лінійку тарифних планів для користувачів фіксованого доступу до всесвітньої мережі “Домашній інтернет”, а також для тих, хто підключився до декількох послуг (мобільний зв’язок, фіксований інтернет, телебачення) в комплексних пакетах “Київстар Всі разом”. Вартість нових тарифів коливатиметься від 75 до 300 гривень.

Найдешевший тариф розрахований рівно на місяць, інші діють 4 тижні. У разі своєчасної оплати абоненту пропонуються бонуси – мегабайти інтернету і хвилини. Однак використовувати їх можна протягом 4 тижнів з моменту оплати, а приходять вони на рахунок протягом доби. Таким чином, користуватися ними поза тарифного плану не вийде. Крім того, використані понад пакету послуги обійдуться клієнтам “Київстар” досить дорого. Наприклад, 100 Мб інтернету будуть коштувати 10 грн.

Нові тарифи від “Київстар”:

1. “Київстар Комфорт” – 75 грн./місяць (100 МБ, 30 хвилин на інших мобільних операторів та на міські дзвінки).

Раніше за ці ж гроші компанія віддавала в 20 разів більше трафіку (2000 МБ), а включені в пакет 30 хвилин можна було витратити ще й на дзвінки за кордон.

2.“Спілкування без кордонів” – 125 грн./4 тижня (3000 МБ, 30 хвилин на інші номери і за кордон).

Раніше за 100 грн./4 тиж. можна було отримати 4000 МБ і 60 хвилин спілкування з абонентами інших операторів. Якщо заплатити за послугу вчасно, “Київстар” обіцяє нараховувати абоненту додаткові 3000 МБ і півгодини дзвінків. Тобто загальний обсяг послуг можна збільшити вдвічі від базового: до 6000 МБ і 60 хвилин розмов.

3. “Розваги без кордонів” – 175 грн./4 тижня (6000 МБ і 60 хвилин дзвінків). Також в тариф включений безлім на соцмережі і ряд музичних сервісів, включаючи Youtube Music. У цьому пакеті також працює бонусна система, яка дозволяє подвоїти мегабайти та хвилини до, відповідно, 12000 МБ і 120 хвилин.

4. “Відео без кордонів” – 225 грн./4 тиж. (9000 МБ, 90 хвилин і 90 SMS). Плюс безлім на соцмережі і відеохостинг. Оператор обіцяє, що не буде тарифікувати трафік ні з Youtube, ні з Netflix, а також ряду інших сервісів.

Раніше аналогічний набір послуг абонент “Київстар” отримував за 150 грн./4 тижні. Тепер в якості премії за своєчасну оплату оператор пропонує безлімітний інтернет, додаткові 90 СМС і 30 хвилин на інші номери.

5. “Максимальний Безлім” – 300 грн./4 тиж. (безлімітний інтернет, 300 хвилин на міські номери та за кордон, 300 SMS).

Раніше аналогічний пакет коштував 225 грн./4 тиж. Причому в нього також був включений домашній інтернет. У новому тарифі такої опції немає.

За словами мобільного оператора Kyivstar, старі тарифи будуть діяти ще деякий час для тих, хто був на них підключений до 1 жовтня.

Раніше повідомлялося, що у вересні “Київстар” розширив покриття 4G на території 116 населених пунктів України.

Квартал 95 “відхрестився” від спільного проекту з Аллою Мазур в “Лізі Сміху”
Алла Мазур на всю країну оголосила про страшний діагноз – онкологію. Декілька днів тому у соціальних мережах почала поширюватися інформація про те, що телеведуча могла...
ТОП-5 найрозумніших порід собак
Віддана і добра собака – це великий подарунок для господарів. Але ще набагато краще, коли собака легко навчається командам і може стати гарним захисником. Будь-яка...
Як швидко додзвонитися оператору Vodafone
Vodafone є одним з найбільш популярних мобільних операторів в Україні. Часом у абонентів Vodafone виникають певні труднощі з поповненням рахунку, переходом на інший тарифний план,...
ПриватБанк знімає у клієнтів гроші з депозитів без їх відома
ПриватБанк відмовив клієнту у проханні розірвати депозит, при цьому знявши з його рахунку комісію. Гроші за депозитом жінці незабаром повернули, тепер вона вимагає повернути комісію,...