“Київстар“ назвали найдорожчим українським брендом

В Україні опублікували список 50-ти найдорожчих брендів, в якому враховувалася не лише ринкова вартість компанії, але й її репутація та рекламна активність. У рейтинг увійшли мобільні оператори, виробники продуктів харчування, автомобільні заправки, забудовники, торгові мережі та ін.

“Київстар“ назвали найдорожчим українським брендом  - today.ua
Фото: ub.com.ua

У загальній номінації перше місце зайняв один з найбільших мобільних операторів в Україні, телекомунікаційна компанія "Київстар", вартість якої становить 245,2 млн доларів.

Друге місце посіла столова мінеральна вода "Моршинська" компанії IDS Group, вартістю 178,2 млн доларів.

І на третьому місці рейтингу опинилася мережа супермаркетів електроніки та побутової техніки "Фокстрот" з 176,9 млн доларів.

До речі, корпорація "Roshen" займає лише 16-е місце, з 126,7 млн доларів.

Нагадаємо, Київстар назвав топ-5 міст-лідерів за кількістю спожитого трафіку в мережі 4G. Найактивнішими у споживанні виявилися мешканці Києва, Ужгорода, Дніпра, Херсона та Одеси.

Раніше Київстар провів свою першу зустріч Kyivstar Business Hub, яка відбулася в Києві у формі відкритого діалогу. У ній взяли участь понад 160 представників бізнесу. Kyivstar зазначив, що захід було присвячено темі “Е-перспектива: електронний документообіг для бізнесу”.

ДЖЕРЕЛОКорреспондент