Київстар нагадав клієнтам про корисну послугу

305
Київстар нагадав клієнтам про корисну послугу - today.ua

Київстар, один із найбільших операторів мобільного зв’язку в Україні, нагадав своїм клієнтам про корисну послугу “SMS-розсилки”, яка дозволяє через зручний web-інтерфейс оперативно надіслати SMS-повідомлення з необхідною інформацією клієнтам, партнерам чи співробітникам. Про це йдеться на сайті компанії.

Мобільний оператор пропонує скористатися послугою “SMS-розсилки”, надсилаючи текстові повідомлення з альфанумеричних імен з метою:

  • інформування про акції, індивідуальні знижки, спеціальні пропозиції;
  • надсилання новин, анонсів заходів, запрошень;
  • надсилання звітів про виконання замовлень, бронювань, реєстрацій;
  • привітання зі святами, особливими подіями тощо.

Завдяки цій послузі мобільний оператор захищає своїх абонентів від небажаних SMS-повідомлень, які можуть розсилати зловмисники. У компанії зазначили, що масові SMS-розсилки, на які не було отримано попередньої згоди абонентів, або розсилки, що мають ознаки зловмисних та надсилаються в рекламних цілях з тарифних планів, що не призначені для комерційних розсилок, можуть бути розціненими системами Kyivstar як спам.

З 25 квітня 2019 року Київстар запустив нову послугу “Ідеальний роумінг”, завдяки якій мобільний інтернет Kyivstar, дзвінки і SMS-повідомлення в роумінгу стануть дешевшими.  Щоб підключити цю послугу необхідно ввести USSD-запит *505#, після чого абонент отримає індивідуальну пропозицію та інструкцію для підключення.

Нагадаємо, мобільний оператор Київстар спільно з Міжнародним благодійним фондом “Українська Біржа Благодійності” допомогли Національному інституту раку закупити медичне обладнання у відділення променевої діагностики.

Раніше Київстар запровадив нову послугу для бізнес-абонентів без документів.

загрузка...