Киян попередили про високий рівень забруднення повітря

У Києві влітку буде зберігатися високий рівень забруднення повітря, тому дітям, вагітним жінкам та людям похилого віку рекомендують уникати місць масового скупчення автотранспорту. Про це розповів начальник головного управління Держпродспоживслужби в Києві Олег Рубан.

Киян попередили про високий рівень забруднення повітря  - today.ua

"У групі ризику діти, літні люди, вагітні, а також люди з хронічними захворюваннями, в першу чергу – легень, з бронхіальною астмою. Їм не рекомендується знаходитися в спекотну пору в місцях скупчення автотранспорту. Що стосується парків, скверів, територій житлової забудови, де є недопуск автотранспорту, повітря там абсолютно відповідає стандартам", – повідомив Рубан.

Він зазначив, що  виміри повітря в приземному шарі атмосфери біля автомагістралей дещо завищені. Що стосується вимірів, які робить лабораторний центр МОЗ у парках, скверах, то там ніяких перевищень немає.

За словами чиновника, основна порада киянам – "в спекотну пору в місцях максимального розміщення автотранспорту краще не перебувати".

Нагадаємо, 26 червня у Києві розгорілася велика пожежа в районі Борщагівки поблизу Кільцевої дороги. Пожежа виникла на території складу із секонд-хендом. Через пожежу в 6 точках міста було зафіксовано перевищення допустимого рівня сірчистого ангідриду в 5-8 разів. Тоді жителям Святошинського, Шевченківського, Солом'янського районів і Борщагівки рекомендували закрити вікна й не перебувати на вулиці.

Раніше повідомлялося, що після тривалої спеки на Київ обрушилася сильна злива з грозою, яка затопила столичні вулиці та повалила дерева.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com