Курт Волкер підтримав прагнення Зеленського до прямих переговорів з Путіним

344
Курт Волкер підтримав прагнення Зеленського до прямих переговорів з Путіним - today.ua

Спецпредставник США Курт Волкер підтримує прагнення Володимира Зеленського, який лідирує з великим відривом за підсумками другого туру виборів президента України, до переговорів з президентом РФ Володимиром Путіним щодо врегулювання конфлікту на Донбасі.

Волкер погодився зі словами лідера президентських перегонів і майбутнього президента з тим, що ні у кого немає відповіді, як зупинити Путіна, однак, як мінімум, для миру на Донбасі потрібні прямі переговори. Американський дипломат не виключає, що перемога Зеленського на виборах може створити такі передумови.

“Я думаю те, що він сказав про конфлікт і про свій підхід, зараз абсолютно правильно. Він твердо підтримує суверенітет і територіальну цілісність України. Він хоче повернути землі. Він не збирається відступати від цього. Це важливо для України і Росії – мати безпосередні обговорення, і тому, я думаю, що його бажання розмовляти з Путіним – це правильна справа, а не погана… Це новий президент, просто можливість для нового старту з діалогом, хоча позиція Росії щодо вторгнення і окупації території є дійсно тією, що вимагає зміни”, – зазначив Волкер.

Нагадаємо, раніше в команді кандидата в президенти України Володимира Зеленського заявили, що прямі переговори з президентом РФ Володимиром Путіним щодо ситуації на Донбасі є “теоретично можливими”.

загрузка...