Курс долара на 29 листопада: скільки коштує валюта у “чорну п'ятницю“

Станом на сьогодні, 29 листопада, у "чорну п'ятницю", коли скрізь і на все діють величезні знижки, курс долара в Україні трохи піднявся. В порівнянні зі вчорашнім днем валюта подорожчала на 5 копійок.

Курс долара на 29 листопада: скільки коштує валюта у “чорну п'ятницю“ - today.ua

Так, після серії рекордів українська національна валюта вирішила трохи "відпочити" на вихідних. НБУ перед "чорною п'ятницею" знизив курс гривні на 5 копійок. Внаслідок цього сьогодні, 29 листопада, а також у найближчі вихідні (цей же курс діє 30 листопада і 1 грудня) вартість долара знову повернулася на рівень більше 24 гривень, перевищивши психологічну позначку.

Курс національної валюти, згідно з даними Нацбанку, дорівняє 24.03 гривні за долар. Євро оцінюється в 26.45 гривень.

Як відомо, на середу, 27 листопада, НБУ зміцнив курс гривні відносно долара на 7 копійок - до 23.98 грн за долар. Це був мінімальний рівень американської валюти в нинішньому році. Нижчим курс долара в останній раз був майже 4 роки тому - 15 січня 2016 року. Тоді долар коштував 23.95 грн.

Нагадаємо, на думку низки експертів, вже з наступного місяця в Україні курс долара може різко підскочити. Зокрема, курс може потрапити в зону 26-27 грн за долар.