Кримінальна справа проти Рабіновича: нардепа обвинувачують у брехні

118
Кримінальна справа проти Рабіновича: нардепа обвинувачують у брехні - today.ua
Фото:nikvesti.com

Національна поліція України почала кримінальне провадження проти народного депутата та лідера партії “За життя” Вадима Рабіновича. Про це повідомила адвокат юридичної фірми Aver Lex Катерина Сташків.

За словами адвоката, нардепа обвинувачують в умисному невиконанні судового рішення, за яким він був зобов’язаний спростувати поширену ним раніше неправдиву інформацію.

У липні 2015 року нардеп Рабінович на прес-конференції в ІА УНІАН розповсюдив завідомо неправдиві відомості про діяльність начальника головного слідчого управління СБУ Василя Вовка.

Рішенням Шевченківського районного суду міста Києва від 26 квітня 2016 року Рабінович повинен був провести схожу прес-конференцію і спростувати поширену ним недостовірну інформацію. Проте рішення Шевченківського суду депутатом досі не виконано.

У зв’язку з цим державний виконавець Шевченківського РВ ДВС звернувся в поліцію з вимогою відкрити проти Рабіновича кримінальне провадження за ч. 1 ст. 382 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, Київський районний суд Сімферополя заарештував кримського адвоката Еміля Курбедінова. 

Раніше повідомлялося, що міністра внутрішніх справ Арсена Авакова викликали на допит у Генеральну прокуратуру у справі про можливий замах на екс-президента Віктора Януковича.

загрузка...