Побудований у 2018 році Кримський міст, який з'єднує окупований Крим з територією Росії, насправді не потрібен ні РФ, ні Україні. Ціни на продукти в Криму продовжують рости. Багато хто пов'язував надії на їх зниження з відкриттям переправи через Керченську протоку. Але запуск Кримського мосту не допоміг.
Незважаючи на запуск повноцінного автомобільного руху по Кримському мосту у травні-вересні 2018-го, ціни в Криму вперто повзуть вгору. Згідно з даними Кримстату, за рік продукти на півострові подорожчали майже на 9 відсотків. Найбільше зросли ціни на такі продукти, як цукор, яйця, м'ясо та птицю.
Відзначається, що ціни в Криму вперто поповзли вгору якраз в червні — через місяць після відкриття переправи. Інший зафіксований стрибок через півроку після запуску Кримського мосту. Росіяни вже визнають Кримський міст марним.
Відомо, що Росія намагається стримувати зростання цін в Криму. Тим часом доцент кафедри економічної безпеки РАНХиГС Павло Грибів закликав дочекатися запуску залізничної частини переправи. Як очікується, перші поїзди по Кримському мосту пройдуть в кінці поточного року. Але російські експерти скептично дивляться на перспективу зниження цін на продукти в окупованому Криму. За словами російського політолога Михайла Делягіна, в кращому випадку Кримський міст може сповільнити, а не зупинити зростання цінників.
Відзначається, що на Кримському мосту в грудні 2019 року збираються пустити потяги. Тим часом інженер-мостобудівник Георгій Росновский застерігає пасажирів від поїздок в таких складах — поїзд може зійти з рейок через перекос поперечки конструкції.