Кремль вирішив зайняти очікувальну позицію по відношенню до Зеленського

94
Кремль вирішив зайняти очікувальну позицію по відношенню до Зеленського - today.ua
Loading...

Російський президент Володимир Путін займає вичікувальну позицію щодо президента України Володимира Зеленського, оскільки досі не розуміє, як той буде підходити “до основних питань порядку денного”. Про це заявив прес-секретар глави Кремля Дмитро Пєсков.

За його словами, Путіну неясно, чи збережеться ворожа позиція України по відношенню до Росії. Крім того, російська влада хотіла б зрозуміти ставлення Зеленського до Мінських домовленостей.

“В цілому, підхід позитивний і очікування стриманого оптимізму є, але чіткої ясності, що ж буде відбуватися в Києві, поки, на жаль, немає ні у кого”, – сказав Пєсков.

Як раніше повідомляв Today.ua, на думку Путіна, відносини між Україною і Росією будуть поновлені незалежно від того, як будуть складатися стосунки РФ з українським елітами.

Нагадаємо, що Путін назвав українського президента Володимира Зеленського “гарним актором”, оскільки той володіє талантами перевтілення та переконливості.

У той же час, Путін не планує зустрічатися з Володимиром Зеленським, навіть попри те, що в команді Зеленського заявляли про готовність президента до переговорів з Росією, щоб домогтися припинення бойових дій на тимчасово окупованій території Донбасу.

Перейменування “Сватів” виявилося гучною “качкою”
У ЗМІ з’явилася інформація про те, що серіал “Свати” збираються перейменувати. Нібито сьомий сезон популярного серіалу повинен вийти під новою назвою “Золовка”. Російський актор Федір...
По-літньому тепло: синоптики розповіли, якою буде погода в неділю
Ледь не самий теплий жовтень за 134 років видався цього року в Україні. Прогноз погоди на неділю, 20 жовтня, продовжує радувати українців. Заступник начальника відділу...
Як збільшити кредитний ліміт у ПриватБанк: розкрили хитрощі
ПриватБанк відреагував на скаргу клієнта Приват24 на сайті Мінфіну про те, що банк не хоче підвищувати кредитний ліміт. Фінансова установа звернула увагу українців на те,...
Київстар збільшив швидкість мобільного інтернету: що потрібно знати абонентам
Один із найбільших українських мобільних операторів Київстар став лідером за швидкістю мобільного інтернету в Україні. Такі дані оприлюднила міжнародна компанія Ookla, яка проаналізувала майже 1,6...