Кравчук прокоментував розмову Трампа і Зеленського: про що варто знати

Кравчук прокоментував розмову Трампа і Зеленського: про що варто знати - today.ua
Loading...

Перший Президент України Леонід Кравчук прокоментував скандальну телефонну розмову між Дональдом Трампом та Володимиром Зеленським, стенограму якої опублікував Білий Дім. Він зауважив, що розглядаючи розмову президентів двох країн, треба брати до уваги два фактори.

Перший фактор – це з президентом якої країни спілкується Володимир Зеленський. Тобто треба мати на увазі різні вагові категорії країн. Якщо це США – перша в світі країна за потенціалом, за впливом на світові процеси – це інша справа.  Леонід Кравчук підкреслив, що президенти рівні за своїми можливостями, але “вага країни має силу і тисне на президента України”.

Другий фактор – це хто розпочав розмову. У даному випадку – це президент Трамп. Кравчук пояснив, що той, хто розпочинає розмову, звичайно складає контекст та тему розмови і розставляє акценти.

Щодо прохання Дональда Трампа про розслідували діяльності сина Байдена, то Кравчук зауважив, що це не потрібно трактувати, як якесь доручення.

“Якби він сказав: “я хочу щоб ви попросили прокурора, щоб він був або більш м’який, або більш жорсткий”, це було б неправильно. Це був би прямий тиск на президента України”,– пояснив Кравчук.

Він також підкреслив, що в такому разі виходило б, що Трамп рекомендує Зеленському, як діяти в конкретній ситуації, що було б неприпустимим. На думку першого президента, в цій розмові не варто давати оцінку діяльності генерального прокурора Віктора Шокіна.

Кравчук також висловив думку, що Зеленський не може оцінювати інших лідерів, зокрема, канцлерку Німеччини чи президента Трампа.

Раніше повідомлялося, що Володимир Зеленський прокоментував розмову з Дональдом Трампом, в якій прозвучала критика на адресу Євросоюзу.

Сіртфуд-дієта: новий спосіб швидкого схуднення
Сіртфуд-дієта (Sirtfood) – новий спосіб швидкого схуднення, який вже став фаворитом зірок у Європі і славиться тим, що дозволяє червоне вино та шоколад. Дієту Sirtfood...
Регіна Тодоренко розповіла, чому не може привезти Топалова до Одеси
Регіна Тодоренко Ксенії Собчак розповіла про те, як змінилося її життя після того, як вона покинула шоу “Орел і Решка”. За цей час співачка встигла...
Любовний гороскоп: хто із знаків Зодіаку знайде своє кохання вже у грудні
Деяким представникам знаку Зодіаку пощастить у коханні вже у грудні. Це може бути зустріч з людино, яка повністю змінить ваше життя. Кому ж несказанно повезе...
ТОП-3 порід собак з найвищим рівнем інтелекту
Вже ні для кого не секрет, що собаки – одні з найрозумніших тварин в світі. Однак є породи, які відрізняються особливо високим рівнем інтелекту. Такі...