Найкращі захисники та охоронці: ТОП-5 найсильніших порід собак

Собаки - найвідданіші друзі людини. Серед всіх існуючих порід є більш домашні, яким тільки дозволь полежати на ліжку і нікуди не виходити з дому, а є справжні "воїни", які рвуться на подвиги і завжди готові стати на захист свого господаря. Чим більше собака за розмірами, тим вона витриваліша і сильніша. У бійцівських собак від народження смертельна хватка, і змагатися з ними під силу лише спорідненим породам. Представляємо до вашої уваги ТОП-5 найсильніших порід собак, поруч з якими ви ніколи не будете відчувати себе в небезпеці.

Найкращі захисники та охоронці: ТОП-5 найсильніших порід собак - today.ua

Кане-корсо

Найкращі захисники та охоронці: ТОП-5 найсильніших порід собак

Ця порода була виведена спеціально для служби і захисту. Її зовнішній вигляд лякає, але насправді ці собаки добрі і слушні. Кане-корсо міцні і сильні охоронці. Їх використовували на фермах пастухів, як сторожів коней від злодіїв, а також для полювання. У цій породі чудово поєднуються шляхетність, інтелігентність, міць і сила. У той же час тварини дуже грайливі, однак, виконання обов'язків для них завжди буде на першому місці.

Алабай

Найкращі захисники та охоронці: ТОП-5 найсильніших порід собак

Це великі і сильні собаки, які безмежно віддані своєму господареві і сім'ї. Вони дуже витривалі. Алабаї добре переносять низькі температури, можуть довго залишатися без їжі. Породу виводили спеціально для супроводу пастухів і охорони житла. Ці собаки сильні, безстрашні, вміють грамотно витрачати енергію. Вони не проявляють агресію без причини, але порушувати їх простір категорично не можна. За це алабай може вас покарати.

Ротвейлер

Найкращі захисники та охоронці: ТОП-5 найсильніших порід собак

Зовні ці собаки вселяють страх всім оточуючим. Однак, порода зовсім не агресивна. Характер у ротвейлера складний, але ця собака вас завжди захистить. Її вихованням  необхідно займатися з раннього віку. Якщо тварину дресирувати, то у вас буде відмінний охоронець. Ротвейлери м'язисті, сильні і витривалі. Представники цієї породи впевнені в собі і незалежні.

Доберман

Найкращі захисники та охоронці: ТОП-5 найсильніших порід собак

Доберманів виводили спеціально для охорони. Ці собаки володіють такими якостями як злість, агресивність і витривалість. Вони віддані й витривалі. Зовні порода дуже витончена. Її представники добре ладнають з дітьми та іншими домашніми тваринами. Вони часто беруть участь у різних змаганнях і турнірах. Якщо дресирувати собаку, то вона продемонструє свої найкращі якості по відношенню до вас. Ці вихованці потребують активних прогулянок і щоденних фізичних навантажень.

Бультер'єр

Найкращі захисники та охоронці: ТОП-5 найсильніших порід собак

Багато хто вважає цю породу найбільш агресивною і жорстокою. Насправді це не так. Дресирувати бультер'єра не просто, але можливо. Ці собаки дуже люблять грати, в тому числі і з дітьми. Вони віддані своїй родині і постоять за неї за будь-яких обставин. За рахунок своїх сильних щелеп хватку цих собак називають "мертвою".

Раніше повідомлялося, які продукти категорично не можна давати собакам, щоб не ризикувати їхнім здоров'ям.

ДЖЕРЕЛОdnpr.com.ua