Найкращі породи собак і котів для жінок за 30

Жінки потребують цілодобової уваги, і тому домашній улюбленець для них це не просто член сім'ї, але й головне джерело позитивних емоцій, яке завжди поруч. Від породи тварини, особливостей її характеру і звичок залежить погода в домі. Бійцівські собаки ніколи не принесуть жінкам спокій та гармонію, як і екзотичні короткошерстні коти.

Найкращі породи собак і котів для жінок за 30  - today.ua

У список пухнастих антистресів серед собак потрапили спанієль, бігль, шпіц і лабрадор. Перші дві породи азартні та грайливі, вони здатні позбавити від депресії раз і назавжди. Даруючи радість і затишок у домі, ці собаки готові бути поруч зі своєю господинею безперервно.

У віці за 30 жінка особливо потребує уваги, і поки чоловік будує свою кар'єру — шпіц і лабрадор обдарують прекрасну половину необхідною увагою і всім спектром емоцій. Кожен раз вони будуть зустрічати жінку біля дверей, тертися біля її ніг і виконувати будь-які команди.

Найкращі породи собак і котів для жінок за 30

За словами деяких вчених, шпіц ідеально підходить жінкам, які знаходяться у період клімаксу.

Що стосується котів, то британські короткошерсті і висловухі коти не найкращий вибір для жінок, адже вони досить егоїстичні натури, і в разі необхідності позбутися стресу не допоможуть. А ось сіамські та шотландські коти можуть стати справжнім антистресом для господинь.

Раніше Today.ua назвав найкращі породи собак для життя в квартирі.

ДЖЕРЕЛОvistanews.ru