Кожні 40 секунд: Клімкін розповів про регулярні кібератаки з боку РФ

129
Кожні 40 секунд: Клімкін розповів про регулярні кібератаки з боку РФ - today.ua

Росія намагається вплинути на вибори президента, які відбудуться у березні 2019 року, здійснюючи кібератаки на міністерські комп’ютерні мережі і Центральну виборчу комісію. Про це в інтерв’ю одному з українських видань розповів міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

Він наголосив, що абсолютно безпрецедентне втручання Росії відбувається всюди – особливо в сфері кібербезпеки.

“Ось простий приклад: кожні 40 секунд ми спостерігаємо спроби потрапити в наші міністерські комп’ютерні мережі, спостерігаємо кібернапади на Центральну виборчу комісію та інші відомства. Втручання, яке стосується нашої критичної інфраструктури”, – зазначив Клімкін.

Міністр також зазначив, що блекаут протягом 5-7 днів перед виборами може повністю змінити результати голосування.

“Росія багато намагається зробити, щоб вплинути на вибори, і це стосується не тільки кіберпростору, дезінформації, не тільки блокування активів багатьох українців, політиків, журналістів, це разом з тим втручання в релігійні питання – спроби маніпулювати регіональними релігійними елітами. Якщо комусь хочеться зараз вивчити всебічність гібридного втручання – потрібно приїжджати в Україну”, – додав очільник МЗС.

Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошенко заявив, що на Центральну виборчу комісію (ЦВК) було скоєно декілька кібератак з боку Російської Федерації.

загрузка...