Залишок безкоштовних хвилин, мегабайтів чи коштів на рахунку: Київстар нагадав про корисні USSD-коди

Київстар - один з найпопулярніших мобільних операторів в Україні. Для зручності користування Київстар пропонує абонентам прості USSD-коди, які дозволять виконати певні дії та замовити різноманітні послуги.

Залишок безкоштовних хвилин, мегабайтів чи коштів на рахунку: Київстар нагадав про корисні USSD-коди - today.ua

Найчастіше абонентів Київстар турбує одне питання: скільки коштів залишилося на рахунку. Перевірити це можна завдяки комбінації *111#.

Ще одна корисна команда - *112#. Вона показує всі послуги, які підключено до номеру телефону. Цей запит виводить на екран інформацію, скільки у абонента залишилося хвилин, смс та гігабайт інтернету на місяць. Код *118# показує окремо кількість безкоштовних смс, *119# - відображає доступні бонуси і термін їхньої дії.

Також існує спеціальна комбінація, яка дозволить дізнатися термін дії SIM-карти мобільного оператора Київстар. Якщо ввести *114#, можна дізнатись, коли "сімку" буде деактивовано. Уникнути цього дуже просто - достатньо зробити вихідний дзвінок з будь-якого номеру тривалістю більше однієї секунди - тоді термін автоматично продовжується ще на один рік.

Команда *100* 01*2# та кнопка виклику покаже назву діючого тарифу. Щоб дізнатися, які послуги входять в основний пакет Київстар, потрібно зателефонувати на гарячу лінію оператора.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як швидко додзвонитися оператору Київстар.