Кортеж Зеленського поповнився ще одним авто: з’явилося фото

1328
Кортеж Зеленського поповнився ще одним авто: з'явилося фото - today.ua

Сьогодні, 11 червня, Володимир Зеленський прибув до Конституційного суду України, де розглядається справа про визнання його указу про розпуск Верховної Ради неконституційним. Президент виступив з п’ятихвилинної промовою і залишив засідання, щоб, за його словами, таким чином не тиснути на суд. Біля виходу з будівлі суду Зеленського чекав кортеж із шести авто, хоча раніше його супроводжували лише п’ять автівок.

Перший автомобіль – седан Volkswagen з синіми держномерами і мигалками, це, так звана, “зозуля”, яка розчищає автопотік. Машина стартує на кілька хвилин раніше за інших. Потім – “мерс” (Mercedes-Benz S-Class), в якому їде сам Зеленський. Третій автомобіль – це охорона на мікроавтобусі Mercedes-Benz V-Class. Четвертий – легковик Volkswagen Passat c проблисковими маячками, і ще один тонований бус Volkswagen Transporter. На цей раз у кортежі нарахували ще одне авто Mercedes-Benz S-Class. Це так звана машина-дублер, якою у свій час користувався і екс-президент Петро Порошенко. Дві ідентичні машини їдуть поруч для того, щоб було не зрозуміти, в якій з них сидить гарант.

Зазначимо, що регулювальники не перекривали для Зеленського дорогу, він вирушив у бік Адміністрації президента.

Минулого тижня джерела в оточенні Володимира Зеленського повідомили, що він зменшив свій кортеж з восьми до двох автомобілів. Можливо, два автомобіля – це і є ті самі чорні “мерси”, а машини із супроводу в рахунок не беруться.

Нагадуємо, народні депутати від “Народного фронту” і “Радикальної партії” вважають неконституційним указ Володимира Зеленського про призначення позачергових парламентських виборів на 21 липня. Вони подали позов до Конституційного суду, який розглядається на сьогоднішньому засіданні. Рішення повинно бути винесено до 29 червня. У разі визнання неконституційним указу президента про розпуск парламенту, дострокові вибори 21 липня не відбудуться.

загрузка...