Представили електромобіль Renault вартістю менше 8 тисяч євро

Автомобільна корпорація Renault вирішила створити бюджетний електромобіль. Це модель Renault City K-ZE, яка вже виходить на ринок.

Представили електромобіль Renault  вартістю менше 8 тисяч євро - today.ua

Невеликий електромобіль (3,74 м в довжину) в рух приводить електромотор потужністю 44 л.с. Акумуляторна батарея неназваною ємності забезпечує 271-кілометровий запас ходу згідно NEDC, що в дійсності може означати близько 200 живих кілометрів.

Поповнити заряд з 30% до 80% можна всього за півгодини, що досить непогано для такого електромобіля, адже стартова ціна - 7,9 тисяч євро.

Топова модифікація електрокара обійдеться в 8,8 тисяч євро. У списку оснащення - мультимедіа на сенсорному 8-дюймовому екрані, цифровий щиток приладів, точка доступу WiFi (4G) і кондиціонер.

Серійний бюджетний електромобіль представили на автошоу в Ченду - власне, поки що автомобіль випустили тільки на китайський ринок. Можливо, згодом він з'явиться в Індії. Про європейські плани на даний момент нічого невідомо. Втім, електрокар майже рік тому показали на Паризькому автосалоні, що можна сприймати як своєрідний натяк.

Нагадаємо, у США розробили електромобіль з запасом ходу до 1600 км. Відомо, що перший електрокар Aptera буде готовий до 2020 року, а 11 тисяч електромобілів — до 2022 року.