Коронавірус у Трампа: президент США звернувся до американців з лікарні

Президент США Дональд Трамп, який минулої доби був госпіталізований в лікарню з коронавірусом, записав звернення до своїх співвітчизників, які дуже за нього переживають. Він запевнив, що незважаючи на хворобу, впевнений у швидкому своєму поверненні до виконання обов'язків глави держави.

Коронавірус у Трампа: президент США звернувся до американців з лікарні - today.ua

Трамп знаходиться в даний момент у військовому госпіталі недалеко від Вашингтона. У суботу, 3 жовтня, у 74-річного президента Америки піднялася висока температура і його екстрено госпіталізували. Медики також підтверджують, що ризику для життя немає, але найближчим часом Трамп буде перебувати під наглядом лікарів. Як відомо, його дружина Меланія Трамп також заразилася СOVID-19.

У своєму відеозверненні, яке з'явилося в мережі 4 жовтня, Дональд Трамп подякував медикам за професіоналізм і заявив про те, що постарається якомога швидше повернутися в Білий дім. Політик зазначив, що його самопочуття поступово поліпшується і він вже не дочекається, коли доведе виборчу кампанію до кінця.

"Ми дійсно повинні закінчити цю роботу. І я чекаю з нетерпінням, коли можна буде завершити виборчу кампанію так, як ми її почали і вели. Найближчі кілька днів, я думаю, будуть справжнім випробуванням, і ми побачимо, що станеться в наступні пару днів ", - заявив Дональд Трамп американцям.

Нагадаємо, президентські вибори в США відбудуться 3 листопада. Головним опонентом Трампа є колишній віце-президент США Джо Байден. Чи вплине якось хвороба Трампа на виборні перегони, поки невідомо. Не секрет, що Дональд Трамп всіляко ігнорував протиепідемічні заходи і не носив захисну маску, в той час як епідемія коронавіруса в США не вщухає. Він знав, що знаходиться в групі ризику через свій вік (74 роки. - Ред.) і проблеми із зайвою вагою. Так як вакцини від коронавіруса немає навіть в США, то залишається сподіватися на професіоналізм американських медиків і імунітет президента.

Раніше повідомлялося, що коронавірус був виявлений у найближчого оточення Дональда Трампа, в тому числі радниці президента Хоуп Хінкс .

ДЖЕРЕЛОhvylya.net