Коронавірус став заразніший на 30%: вчені зробили нове приголомшливе відкриття

Коронавірус охопив вже понад 12 млн осіб у всьому світі. Близько 80% людей, у яких виявлений COVID-19, переносять вірус або в легкій формі, або зовсім безсимптомно. Незважаючи на це, вчені провели нове дослідження, яке довело, що коронавірус, через чотири місяці від початку епідемії, став ще заразніший.

Коронавірус став заразніший на 30%: вчені зробили нове приголомшливе відкриття  - today.ua

Зазначається, що тепер кожен інфікований може заразити ще чотирьох осіб, тоді як у березні медики говорили про ймовірність зараження одного-двох людей. Вчені медичної школи Гонконгу довели, що найпоширеніший на сьогодні штам коронавіруса став заразніший на 31% завдяки генетичній мутації. Даних про те, що вірус став більш смертельний, у експертів немає. Однак, те, що він стає небезпечніше, сумнівів немає.

У пацієнтів, які перехворіли коронавірусом, залишається все більше ускладнень, навіть якщо вони перехворіли у легкій формі. У людей виникають симптоми у вигляді надмірного згущення крові, порушується робота печінки, нирок і навіть мозку. Все частіше люди починаються скаржитися на сильну втому і сонливість після того, як перехворіють СOVID-19 (близько 88% пацієнтів - Ред).

У Китаї не приховують, що Гонконг входить в найсерйознішу фазу кризи охорони здоров'я. В країні фіксуються спалахи все нових і нових невідомих хвороб. Нещодавно стало відомо про появу вірусу свинячого грипу, який піддався мутації, і від якого ні в кого немає імунітету.

ДЖЕРЕЛОunian.net