Коронавірус і карантин: Шмигаль пообіцяв українцям компенсувати частину комуналки

Українці можуть отримати від держави компенсацію за оплату комуналки. Про це заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Коронавірус і карантин: Шмигаль пообіцяв українцям компенсувати частину комуналки - today.ua

Так, за його словами, держава може оплатити населенню частину комунальних послуг за час вимушеного перебування на карантині.

Сьогодні, 18 березня, на засіданні Кабміну Шмигаль дав доручення визначити відсоток відшкодування.

"Держава повинна взяти на себе часткове відшкодування комунальних послуг, які зростуть у зв'язку з постійним перебуванням людей на самоізоляції вдома", - сказав Шмигаль.

Прем'єр доручив Міністерству соціальної політики, Міністерству фінансів і Міністерству економіки протягом трьох днів розрахувати суму коштів і визначити відсоток відшкодування частини комунальних платежів на час карантину в Україні. Крім того, глава українського уряду доручив визначити категорії громадян, наголосивши що відшкодування може торкнутись і всіх громадян.

Остаточне рішення щодо компенсації буде прийнято на позачерговому засіданні Кабміну.

Нагадаємо, раніше Денис Шмигаль закликав всіх громадян України утриматися від будь-яких поїздок по Україні, навіть між невеликими містами. Також прем’єр запевнив, що українські лікарні забезпечені масками та експрес-тестами на коронавірус.