Конкурс двійників Олі Полякової виграв хлопець з Одеси (фото)

У Києві відбувся Всеукраїнський конкурс пародистів імені Олі Полякової. У фінал пройшли 11 найяскравіших учасників, серед яких були не тільки дівчата й хлопці, а також травесті-діви, відомі своїми пародіями на Полякову, повідомляє Gazeta.UA

Конкурс двійників Олі Полякової виграв хлопець з Одеси (фото) - today.ua
Фото: Gazeta.UA

Наймолодшій учасниці Тіні всього чотири роки, але це не завадило їй прекрасно виступити перед журі, до складу якого увійшли Оля Полякова, режисер Олена Вінярська і продюсер співачки Михайло Ясинський. За свій виступ дівчинка отримала звання "Міс Щирість".

Конкурс двійників Олі Полякової виграв хлопець з Одеси (фото)

У різних номінаціях, кількість яких була рівна кількості учасників, перемогли найцікавіші копії поп-діви: Діма Черніков, Ігор Мотін, Naomi Malone, Олена Штилик, Владислав Котул, Інна Пупач, Поліна Кравченко. Вони приїхали з різних куточків України.

[gallery td_select_gallery_slide="slide" link="file" size="medium" ids="12408,12409,12410,12411,12412,12413"]

Почесне звання "Королева ночі" і головний приз розміром в 10 тисяч гривень отримав юнак з Одеси, який сховав своє ім'я під псевдонімом Шпилька. Перемога далася йому нелегко: хлопець практично нічого не чує, тому розучувати пісню і танець йому довелося, будучи в нерівних умовах з іншими конкурсантами, відраховуючи такти по секундах і копіюючи артикуляцію улюбленої співачки. Проте, і костюм, і виступ були визнані журі і публікою найбільш близькими до оригіналу.

Конкурс двійників Олі Полякової виграв хлопець з Одеси (фото)

Раніше повідомлялося, що Енріке Іглесіас незабаром виступить у Києві.