Кому присилатимуть “листи щастя” за порушення ПДР: у МВС дали роз’яснення

1231
Кому присилатимуть "листи щастя" за порушення ПДР:  у МВС дали роз'яснення - today.ua
Фото: ukranews.com

В Україні, згідно закону, що вже набрав чинність, штраф за порушення Правил дорожнього руху (ПДР) буде отримувати “належний користувач транспортного засобу”. Про це передає Аutonews.ua.

Один з керівників Головного сервісного центру МВС Дмитро Шевченко пояснив, що “належний користувач транспортного засобу” – це особа, яка на законних підставах керує автомобілем. Власник автомобіля безкоштовно офіційно реєструє особу, якій він передає в користування авто, і вже ця людина буде нести всю відповідальність.

Штрафи будуть розсилатися поштою. При несвоєчасній оплаті штрафу буде нараховуватися пеня.

Відзначається, що “належний користувач автомобіля”, що знаходиться за кермом, повинен при собі обов’язково мати свідоцтво про реєстрацію ТЗ і, звичайно ж, водійське посвідчення.

Платити за порушення ПДР буде тільки та людина, яка керувала автомобілем. Це дозволить уникнути плутанини, коли штрафи виписували не водію, а власнику машини.

Щодо автомобілів на так званих “євробляхах”, то “листи щастя” будуть приходити за адресою того, хто придбав поліс ОСАЦВ або ж поліс КАСКО.

За словами адвоката Марини Сидоренко, єдині, хто зможе уникнути штрафу за порушення ПДР в режимі автоматичної фіксації, це ті власники “євроблях”, які не застрахували свій автомобіль.

загрузка...