Компанія Коломойського буде поставляти паливо Нацполіції Авакова

Компанія Коломойського буде поставляти паливо Нацполіції Авакова - today.ua
Loading...

Компанія “Лівайн Торг”, яка займається реалізацією талонів і паливних карт “Авіас”, перемогла в тендері Національної поліції на постачання 3 млн літрів бензинів А-92 і А-95 на суму 78,5 млн грн. Про це свідчать результати аукціону в системі ProZorro.

Відомо, що “Лівайн Торг” може поставити 1,3 млн л А-92 по 25,50 грн/л і 1,7 млн ​​л А-95 по 26,50 грн/л, тобто з дисконтом 50 коп./л за поточною роздрібною ціною в мережі “Привату”. Карти і талони по 10 і 20 л повинні бути передані поліції протягом 10 днів після підписання договору, термін їхньої дії необмежений.

Якщо договір з “Лівайн Торгом” за підсумком тендеру буде укладено, це стане першою централізованою поставкою палива компаніями групи “Приват” для Міністерства внутрішніх справ або Національної поліції з 2008 р., тобто з того часу як результати державних закупівель почали публікуватися в виданні “Вісник державних закупівель” (з 2008 по 2016 рр.) або на ProZorro (з 2016 р).

До цього компанії групи “Приват” – “ВТФ Авіас”, “Альянс Еволюшн” і “Лівайн Торг” – перемагали тільки в невеликих тендерах регіональних спеціалізованих підрозділів поліції або Міністерства внутрішніх справ.

Виходячи з даних “Вісника держзакупівель”, в період з 2011 по 2013 рр. “ВТФ Авіас” брала участь в централізованих закупівлях талонів МВС, але в той період переможцями тендерів ставали переважно структури групи WOG.

У 2014-2015 рр. МВС купувало палива в основному за переговорною процедурою, посилаючись на терміновість поставки через АТО. Періодично в переговорах брала участь також і “ВТФ Авіас”, але за два роки з нею не було підписано жодного контракту.

“Приват” відновив участь в тендерах після запуску ProZorro. У жовтні 2017 року “Альянс Еволюшн” навіть переміг у тендері на 4,4 млн л А-95 і 4 млн літрів дизпалива, але договір з компанією підписаний так і не був через проблеми з документацією.

Нову спробу стати постачальником талонів для поліції “Приват” зробив уже в 2019 році. На перший тендер, в квітні цього року, “Лівайн Торг” допущений не був через зауваження до документації, а на другому тендері, в травні, компанія програла конкуренцію за ціною ОККО і WOG.

Нагадаємо, українського олігарха Ігоря Коломойського суд зобов’язав виплатити 4 млн фунтів стерлінгів ПриватБанку.

Гороскоп на 7 грудня від Павла Глоби: Тільцям варто подружитися з сусідами, а Ракам – пережити розчарування
Сьогодні ідеальний день для того, що привести в порядок свої думки і почуття. Не варто кудись поспішати, зосередьтесь на важливих справах та приділить час близьким....
“Приховувати не буду”: Лоліта Мілявська показала шанувальникам фото без макіяжу
Лоліта Мілявська, російська співачка, якій заборонено в’їзд в Україну, в прямому сенсі показала шанувальникам своє справжнє обличчя. Так, Лоліта перед камерою зняла макіяж та опублікувала...
Схуднення на фруктах: як скинути зайві 10 кг за тиждень
Фрукти містять всі необхідні вітаміни і антиоксиданти, необхідні нашому організму для нормального функціонування протягом дня. Також вони насичені корисними мінералами та вуглеводами, які заряджають енергією...
Не має аналогів: Київстар запустив рідкісний тарифний план
Київстар запровадив новий тарифний план. В рамках рідкісної пропозиції “Всі разом. Базовий” абонент отримує повністю безлімітний домашній інтернет на швидкості 100 Мбіт/секунду. Сьогодні можна підключитися...