Компанія Boeing співпрацюватиме з Україною

Компанія Boeing співпрацюватиме з Україною - today.ua
Фото: NPR
Loading...

Одна з найбільших світових аерокосмічних та оборонних корпорацій Boeing зацікавлена в співпраці з Україною, що надзвичайно вигідне і нашій державі. Про це сказав заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергій Кривонос, повідомляє прес-служба РНБОУ.

За його словами, співпраця може бути успішним прикладом кооперації, щоб також зацікавити інших інвесторів та залучити в Україну ще більше проектів для поглиблення військово-технічної співпраці з країнами-членами НАТО.

“Для нас це тисячі робочих місць, можливість зробити сильнішою армію, та зміцнити позиції на міжнародних ринках”, – підкреслив заступник секретаря РНБО.

Кривонос повідомив, що перший етап переговорів з компанією Boeing вже відбувся, на якому визначено загальний напрям дії, але протягом травня-червня передбачено ще кілька раундів перемовин щодо більш детального плану співпраці.

Йдеться, насамперед, про великогабаритну зборку, ремонт літаків на базі українських авіаремонтних заводів, а також розвиток інфраструктури підприємств для обслуговування літаків Boeing на території країни.

На думку Сергія Кривоноса, співпраця найбільшого у світі виробника літаків з Україною є стратегічно вигідною і для самої компанії, адже з нею на європейському ринку конкурує компанія Airbus, на американському – компанія Lockheed.

Тому для американців цей проект дозволить стати сильнішими і на своєму ринку, – висловив упевненість заступник секретаря РНБО України.

Нагадаємо, росіяни, під виглядом гуманітарного конвою, вивезли з території тимчасово окупованих Луганської та Донецької областей обладнання вісімнадцяти промислових заводів.

Як собаки розуміють мову господарів: вчені знайшли пояснення
Собаки не просто віддані людині, але вони дійсно розуміють те, що їм говорять. Цей факт доведено британськими вченими, які провели спеціальний науковий експеримент за участі...
“Обіцяють мільйони”: чоловік Анастасії Заворотнюк перетворився на ломового коня
Чоловік зірки серіалу "Моя прекрасна няня" Анастасії Заворотнюк Петро Чернишов, який, за чутками, хотів піти від неї до хвороби, перетворився на ломового коня. Йому обіцяють...
Погода на найближчі дні: Синоптики обіцяють сонце і мокрий сніг – оновлений прогноз
Погода в Україні на початку наступного тижня буде переважно сонячною, опади очікуються тільки в Ужгороді. Там 8 і 9 грудня вночі пройде мокрий сніг. В...
Наташа Корольова раптово залишилася без бюстгальтера: співачка оголилася на камеру
Наташа Корольова опублікувала у мережі приголомшливе архівне відео. У ролику програми “Старі пісні про головне” популярна російська співачка, яку не пускають в Україну, постала в...