Колишнього очільника Генштабу ЗСУ затримано за підозрою у державній зраді

Сьогодні, 25 лютого, правоохоронці затримали колишнього очільника Генерального штабу Збройних сил України генерал-полковника Володимира Заману. Про це повідомляють українські ЗМІ, посилаючись на власні джерела в силових структурах.

Колишнього очільника Генштабу ЗСУ затримано за підозрою у державній зраді - today.ua
Фото:sharij.net

Зазначається, що співробітники СБУ та військової прокуратури затримали Заману за підозрою в державній зраді. Наразі правоохоронцями проводяться обшуки. Подробиці щодо пред'явлених звинувачень поки що невідомі.

Слід зазначити, що генерал-полковник Володимир Замана під час президентства Віктора Януковича протягом двох років очолював Генеральний штаб і командував ЗСУ. Його було знято з посади 19 лютого 2014 року, коли, за словами самого Замани, він відмовився вводити до Києва війська для зачистки Майдану.

Колишнього очільника Генштабу ЗСУ затримано за підозрою у державній зраді

Раніше повідомлялось, що посол України в Канаді Андрій Шевченко підозрюється в держзраді.

Також 5 лютого Генеральна прокуратура України внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення Віктором Медведчуком кримінальних злочинів, передбачених ч.1 ст. 110 та ч.1 ст. 111 КК України, який раніше заявляв, що мир на Донбас прийде тільки після того, як регіон отримає автономію у складі України.

Крім того, у правоохоронних органах повідомили про те, що народний депутат від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка підозрюється у держзраді.