Коли закінчиться епідемія коронавіруса в Україні: у МОЗ назвали дату

Коронавірус охопив вже 22 382 українців і забрав життя 669 осіб. У Міністерстві охорони здоров'я вже спрогнозували дату, коли в країні не зафіксують жодного нового випадку захворювання коронавірусом. Цей день, за словами головного санітарного лікаря Віктора Ляшка, може настати 22 червня.

Коли закінчиться епідемія коронавіруса в Україні: у МОЗ назвали дату  - today.ua

Такий прогноз дуже обнадіює. Це означає, що нульова статистика захворюваності коронавірусом в Україні може спостерігатися вже менше, ніж через місяць, а значить завершення карантину вже не за горами. За словами Ляшка, географія циркулювання COVID-19 повторює грип. Однак, ще не відомо, чи вплине на поширення вірусу настання літа і підвищення температури повітря.

"Досить багато буде залежати, чи є сезонність у цього вірусу, чи ні", - зазначив Ляшко.

Україна орієнтується на європейську статистику, а в країнах Європи, як відомо, рівень захворюваності знижується. Країни поступово виходять з карантину і повертаються до буденного життя. Однак, у деяких регіонах після ослаблення карантинних заходів почався новий сплеск захворювання. Тому в Україні і не поспішають знімати карантин, щоб не допустити повторного спалаху.

Раніше повідомлялося, що інфіковані коронавірусом в Україні мають право на ряд безкоштовних медичних послуг. Дізнайтеся, як можна пройти безкоштовний тест ПЛР.

ДЖЕРЕЛОapostrophe.ua