Коломойський зізнався, що разом з Аваковим “вболівав” за Зеленського і Тимошенко

368
Коломойський зізнався, що разом з Аваковим "вболівав" за Зеленського і Тимошенко - today.ua

Український олігарх Ігор Коломойський заявив, що постійно спілкується з міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим, а під час виборів президента вони разом з главою МВС “вболівали” за новообраного президента Володимира Зеленського. Про це Коломойський розповів в інтерв’ю українським журналістам.

“Ми з Аваковим постійно спілкуємося. Такого, щоб подзвонив (зі словами – ред.) “вітаю вас, Ігор Валерійович” – не було. Ми в постійному спілкуванні, тому вважаємо, що це (перемога Зеленського на виборах – ред.) – спільна перемога. У нас немає партнерства з приводу вибору Зеленського, у нас є “фан-клуб” Зеленського: ми “вболіваємо” за Зеленського. Ми і за Юлю (кандидата в президенти Юлію Тимошенко – ред.) “вболівали” разом. Ми “вболіваємо” проти Петі (чинного глави держави Петра Порошенка – ред.)”, – сказав бізнесмен.

За його словами, “незворотний процес” у Авакова стався, “коли Петя перейшов рубікон, це коли була історія з приводу сина”.

Нагадаємо, також у цьому інтерв’ю Коломойський розкритикував обраного президента України Володимира Зеленського за ідею провести зустріч з представниками великого, середнього і малого бізнесу.

загрузка...