Клієнти ПриватБанку отримали понад 1 млрд грн монетизованих субсидій на оплату комунальних послуг

У березні власники пенсійних карток ПриватБанку отримали понад 1,1 млрд гривень монетизованих субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. У банку повідомили, що середня сума виплачених на карти ПриватБанку субсидій склала 1553 грн.

Клієнти ПриватБанку отримали понад 1 млрд грн монетизованих субсидій на оплату комунальних послуг - today.ua

ПриватБанк також відзначив, що за обсягом виплачених "живими" грошима субсидій лідирують Дніпропетровська (148,1 млн грн), Київська (130,6 млн грн) і Харківська (86,9 млн грн) області.

Найбільший середній розмір виплачуваних субсидій зафіксовано у Рівненській (1907 грн), Волинській (1895 грн) і Чернігівській (1880 грн) областях.

А мінімальний середній розмір субсидії отримали жителі Запорізької (1372 грн), Одеської (1137 грн) та Кіровоградській (593 грн) областей.

Зазначається, що 25 березня Пенсійний фонд України завершив виплачувати готівкову субсидію пенсіонерам, а до кінця тижня "Укрпошта" і "Ощадбанк" доставлять іншим субсидіантам допомогу для оплати комунальних платежів.

Раніше ПриватБанк став фігурантом у справі про нарахування клієнту подвійних відсотків за невиплачений кредит.

Нагадаємо, в одному з відділень ПриватБанку в Одеській області виявлена «чорна каса» з 1,3 млн гривень для протиправного втручання у вибори на користь одного з кандидатів у президенти України.