”За 20 грн водички так і не поп’єте”: Київстар заговорив про нові високі тарифи

"За 20 грн водички так і не поп'єте": Київстар заговорив про нові високі тарифи - today.ua
Loading...

Президент компанії Київстар Олександр Комаров пояснив, чому раптом один з найбільших мобільних операторів з 1 жовтня підвищив тарифи.

Нагадаємо, Київстар запустив нову лінійку тарифних планів для користувачів фіксованого доступу до всесвітньої мережі "Домашній інтернет", а також для тих, хто підключився до декількох послуг (мобільний зв’язок, фіксований інтернет, телебачення) в комплексних пакетах "Київстар Всі разом". Вартість нових тарифів буде в межах 75 -300 гривень.

– Ми будуємо наш бізнес на певних припущеннях, – каже СЕО Київстар Олександр Комаров. – Ми виходимо з того, що люди готові платити за якість. Виходимо з того, що на ринку є дуже різні сегменти і досить великий шар, який є платоспроможним. Ті люди, які готові платити за швидкість, за якість покриття. Їм важливо, коли вони наступним влітку поїдуть в село, щоб там був інтернет. Знову ж таки була дуже гарна фраза. Хтось сказав: “20 років тут працюємо, а водички так і не попили. Ну от за 20 грн в місяць так і не поп’єте. Звичайно, я визнаю: в тому, що ми робимо, є певні ризики. Але я вірю, що це правильний напрямок. Він не тільки для Київстар правильний. Я все ж вважаю, що якщо ми вкладаємо в покриття, якість, дублювання наших систем, в критичну інфраструктуру, стабільність і швидкість, то маємо право підвищувати тарифи. Ми хочемо прибрати поняття "занулення" послуг. Зараз ми в своїх тарифах віддаємо сім різних сервісів безкоштовно. Я хочу взагалі це поняття прибрати, щоб у людини було 100% відео безкоштовно, а не тільки окремі відео сервіси. І ми до цього прийдемо. Технологічно до цього вже практично все готово.

Один з найбільших українських операторів мобільного зв’язківку Київстар готовий повернути “надлишок” частот , але за певну компенсацію. У Kyivstar уточнили, що в 2018 році компанія заплатила понад 1 млрд гривень за оренду радіочастотного ресурсу.

– Київстар також розуміє важливість скорочення цифрового розриву в Україні, – говорить президент компанії Kyivstar Олександр Комаров. – Ми не раз пропонували варіанти обміну частотами діапазону 900 МГц, адже такий обмін призведе до збільшення доступного обсягу спектру. Ми готові розглядати можливість часткового повернення частот державі на певних умовах. Нам важливо розуміти бачення регулятора щодо компенсації для Київстар, а також покрокового алгоритму реорганізації 900-х частот і їх рефармінгу.

Нагадаємо, у вівторок, 8 жовтня, Київстар скасував плату за користування послугою мобільного ідентифікації та електронного підпису Mobile ID.

Раніше Київстар повідомив своїм абонентам про те, що вони можуть безкоштовно замінити SIM-карти на USIM з підтримкою 4G.

Гороскоп на 10 грудня від Павла Глоби: Дівам варто менше базікати, а Водоліям – перестати ображати інших
Сьогодні наполегливим і працьовитим представникам знака Зодіаку зірки обіцяють успіх у кар’єрних справах. Всі докладені зусилля у вівторок можуть обернутися підвищенням. Гороскоп за знаками Зодіаку...
Дієта “80/20”: який принцип харчування допоможе швидко схуднути
Голівудські зірки досить часто дотримуються різноманітних дієт, які дозволяють схуднути у стислі терміни. Одна з таких дієт – “80/20”. Її головним принципом є те, що...
У Росії поховали актора, який зіграв у серіалі “Свати”: родичі місця собі не знаходять
Федір Добронравов, який зіграв знаменитого Івана Будько в серіалі “Свати” розповів про те, як його дістали вигадки журналістів. За словами актора, його вже в який...
“Бісить своїми недодзвонами”: Lifecell розлютив абонентів неякісним зв’язком
Lifecell, один з найбільших та найпопулярніших в Україні мобільних операторів, в черговий раз розгнівав абонентів неякісним зв’язком. Зокрема, користувачі виявили проблеми з інтернетом та розповіли...