Київстар спільно з Viber запустив новий сервіс

Один з найбільших українських операторів мобільного зв'язку Київстар спільно з Viber запустив новий сервіс. Kyivstar надав можливість оплати підписки на стикерпаки в Viber. Відтепер користувачі сервісу «Смарт-Гроші» зможуть оформити підписку на всі стикерпаки в месенджер Viber за ціною 20 грн в місяць і отримати доступ відразу до всіх колекцій стікерів, які налічують понад 500 іміджів.

Київстар спільно з Viber запустив новий сервіс  - today.ua

Для того, щоб оформити передплату, абоненту потрібно перейти за посиланням, яке він отримає в повідомленні на Viber або в SMS від Київстар.

Користуватися послугою можуть абоненти передплаченого зв'язку Київстар, які мають додаток «Смарт-Гроші», адже необхідно розраховуватися зі свого мобільного рахунку.

- Запуск спільного проекту з Viber — це важливий крок для нас, - каже керівник групи грошових переказів і платежів Олена Суворова. - Ми впевнені, що таке партнерство допоможе розвивати культуру оплат мобільними грошима.

- Для Viber — це перший досвід такого співробітництва в Україні, — прокоментував Атанас Райков, старший директор з розвитку бізнесу в Європі, Африці і на Середньому Сході. - Ми віримо, що наше партнерство з Kyivstar дозволить користувачам нашого додатка зробити процес підписки на стикерпаки Viber більш простим і сучасним, а процес оплати значно зручнішим.

Раніше Today.ua повідомляв, що Київстар, який запустив нову послугу з перенесення абонентських номерів, яка ще відома, як MNP (Mobile Number Portabilit), продовжує втрачати своїх абонентів.