Київстар спільно з Viber запустив новий сервіс

121
Київстар спільно з Viber запустив новий сервіс - today.ua
Loading...

Один з найбільших українських операторів мобільного зв’язку Київстар спільно з Viber запустив новий сервіс. Kyivstar надав можливість оплати підписки на стикерпаки в Viber. Відтепер користувачі сервісу "Смарт-Гроші" зможуть оформити підписку на всі стикерпаки в месенджер Viber за ціною 20 грн в місяць і отримати доступ відразу до всіх колекцій стікерів, які налічують понад 500 іміджів.

Для того, щоб оформити передплату, абоненту потрібно перейти за посиланням, яке він отримає в повідомленні на Viber або в SMS від Київстар.

Користуватися послугою можуть абоненти передплаченого зв’язку Київстар, які мають додаток "Смарт-Гроші", адже необхідно розраховуватися зі свого мобільного рахунку.

– Запуск спільного проекту з Viber — це важливий крок для нас, – каже керівник групи грошових переказів і платежів Олена Суворова. – Ми впевнені, що таке партнерство допоможе розвивати культуру оплат мобільними грошима.

– Для Viber — це перший досвід такого співробітництва в Україні, — прокоментував Атанас Райков, старший директор з розвитку бізнесу в Європі, Африці і на Середньому Сході. – Ми віримо, що наше партнерство з Kyivstar дозволить користувачам нашого додатка зробити процес підписки на стикерпаки Viber більш простим і сучасним, а процес оплати значно зручнішим.

Раніше Today.ua повідомляв, що Київстар, який запустив нову послугу з перенесення абонентських номерів, яка ще відома, як MNP (Mobile Number Portabilit), продовжує втрачати своїх абонентів.

По-літньому тепло: синоптики розповіли, якою буде погода в неділю
Ледь не самий теплий жовтень за 134 років видався цього року в Україні. Прогноз погоди на неділю, 20 жовтня, продовжує радувати українців. Заступник начальника відділу...
Як збільшити кредитний ліміт у ПриватБанк: розкрили хитрощі
ПриватБанк відреагував на скаргу клієнта Приват24 на сайті Мінфіну про те, що банк не хоче підвищувати кредитний ліміт. Фінансова установа звернула увагу українців на те,...
Київстар збільшив швидкість мобільного інтернету: що потрібно знати абонентам
Один із найбільших українських мобільних операторів Київстар став лідером за швидкістю мобільного інтернету в Україні. Такі дані оприлюднила міжнародна компанія Ookla, яка проаналізувала майже 1,6...
Повалій попрощалася з Україною: останні слова артистки
Народна артистка України Таїсія Повалій, яка раніше в інтерв’ю розповіла про цькування в Україні, остаточно відмовилася проводити свій ювілейний концерт у Києві, який був запланований на...