Київстар розширив мережу 4G: перелік населених пунктів

201
Київстар розширив мережу 4G: перелік населених пунктів - today.ua

Київстар, один з найбільших українських операторів мобільного зв’язку, запустив мережу четвертого покоління (4G/LTE) в нових населених пунктах України, а також встановив базову станцію для мереж 5G. Про це повідомили в прес-службі Kyivstar. Раніше оператор змінив умови старого тарифного плану.

З 24 квітня 2019 року ще 263 тисячі осіб у 133 населених пунктах України зможуть користуватися новими технологіями мобільного зв’язку Київстар. Зокрема, у Вінницькій області доступ до 4G від Київстар отримали мешканці населених пунктів Літин, Немирів, Брайлов, Городківка, Корделівка; у Житомирській – Попільня, Стрижавка, Володарськ-Волинський; у Київській – Рокитне; у Миколаївській, Одеській і Херсонській областях – Тарутине, Болград, Баштанка, Дмитрівка, Любашівка, Новоолексіївка, Виноградово, Козачі Лагері, Іванівка.

Абонентам Kyivstar, які користуються USIM-картами і смартфонами з модулем 4G, будуть надані бонусні 10 000 Мегабайт для мобільного інтернету.

На сьогоднішній день зв’язок 4G від Київстар доступний в 4720 населених пунктах, де проживає 24,3 млн осіб, або 58,7% населення України.

Нагадаємо, Київстар запустив новий компонент сервісу «Віртуальна мобільна АТС», який дозволяє інтегрувати мобільні і фіксовані телефони в складні бізнес-процеси компаній. Наприклад, за 15 хвилин можна розгорнути контакт-центр зі складним розподілом вхідних і вихідних дзвінків, без застосування профільних фахівців і не встановлюючи дороге спеціальне обладнання.

загрузка...