Today.ua
65765

Київстар не готовий впроваджувати 5G - Kyivstar

Київстар, найбільший український оператор телекомунікацій, який допоміг Одеській обласній дитячій лікарні закупити медичне обладнання, готовий впроваджувати 5G, коли з’явиться затребуваність ринку. В Україні тільки нещодавно запустили мережі мобільного зв’язку на технології LTE (4G), які будуть розвиватися і вдосконалюватися, надаючи абонентам Kyivstar більш якісне покриття, більш високі швидкості та нові сервіси. І більшу частину поточних застосувань 5G можна реалізувати на мережах 4G, де достатньо швидкості для цього і є потенціал нарощування.

– В Україні мережі 5G – на першому етапі, швидше за все, будуть вузькоспеціалізованими, спрямованими на потреби бізнес-клієнтів, – говорить Олександр Когут, директор з регуляторного забезпечення Київстар. – Адже для масового впровадження будь-якої технології потрібен платоспроможний попит. В цьому відношенні нашій країні належить ще дуже багато зробити для підвищення рівня як економіки, так і добробуту населення. Можна припустити, що нова технологія на початковому етапі впровадження знайде застосування на ринку Інтернету речей (IoT), рішень для хмарної інфраструктури, доповненої реальності, тощо.

“А комуналку за що платити?”: ПриватБанк нахабно привласнив гроші клієнта
ПриватБанк вляпався у черговий гучний скандал. На порталі Мінфіну в розділі «Відгуки» зафіксована чергова скарга клієнта Приват24. Незадоволений клієнт...

Київстар поки не може побудувати прогнози та інвестиційні плани через високий рівень ризиків. Так, нещодавно телеком-регулятор виступив з ініціативою, щоб плата за радіочастоти в деяких діапазонах нижче 1 ГГц була підвищена практично вдвічі.

Раніше Київстар і Міносвіти визначили переможця конкурсу «Всеукраїнський фестиваль інновацій», який отримав головний приз – 100 тисяч гривень на розвиток конкурсного проекту. Призовий фонд для заохочення переможця надав один з найбільших операторів мобільного зв’язку Kyivstar. Перше місце зайняв проект CamTouch. Засновник стартапу CamTouch – 22-річний Андрій Коноваленко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ