Київстар назвав міста, в яких найбільше споживають інтернет в мережі 4G

467
Київстар назвав міста, в яких найбільше споживають інтернет в мережі 4G - today.ua

Київстар, один з найбільших мобільних операторів в Україні, назвав топ-5 міст-лідерів за кількістю спожитого трафіку в мережі 4G. Найактивнішими у споживанні 4G трафіку виявилися мешканці таких міст, як Київ, Ужгород, Дніпро, Херсон та Одеса. Про це повідомили в прес-службі Kyivstar.

Також наголошується, що Київстар продовжує нарощувати обсяги дата-трафіку і інвестувати в розвиток якісного зв’язку в Україні.

У компанії Kyivstar підкреслили, що за час розвитку в Україні 3G і 4G зв’язку Київстар інвестував 22,5 млрд грн, у тому числі сплатив 7 млрд грн за ліцензії на нові технології зв’язку, 3,5 млрд грн – за використання частот і 12 млрд грн – на будівництво мереж.

Зараз у мережі Київстар — більш 24,7 тисячі базових станцій, які забезпечують зв’язок 3G для 81% населення і 4G – для 58% населення.

На сьогоднішній день середня швидкість мобільного інтернету в мережі Київстар — найвища в Україні.

Президент компанії Олександр Комаров зазначає, що в 2019 році компанія планує збільшити інвестиції в розвиток 4G, щоб якомога більше жителів України отримали доступ до нових технологій зв’язку.

Раніше Київстар провів свою першу зустріч Kyivstar Business Hub, яка відбулася в Києві у формі відкритого діалогу. У ній взяли участь понад 160 представників бізнесу. Kyivstar зазначив, що захід було присвячено темі “Е-перспектива: електронний документообіг для бізнесу”.

загрузка...