Кейт Міддлтон у самому трендовому літньому взутті на плоскому ходу вийшла у світ

Балетки офіційно схвалені королівською сім'єю Великобританії - навіть принцеса Кейт вийшла в світ у наймоднішому взутті цього року.

Кейт Міддлтон у самому трендовому літньому взутті на плоскому ходу вийшла у світ  - today.ua

Вчора дружина принца Вільяма відвідала Віндзорський сімейний центр. Вона дізналася про його роботу, яку здійснює некомерційна громадська компанія Achieving for Children, яка надає послуги для дітей у Королівському районі Віндзор та Мейденхед.

Її Високість поспілкувалася та пограла з дітьми, поговорила з їхніми батьками. Її кампанія Princess's Shaping Us, яка стартувала на початку 2023 року, спрямована на покращення життя юного покоління. У березні Кейт Міддлтон організувала круглий стіл із представниками кількох британських компаній, обговоривши питання, пов'язані з підтримкою дітей молодшого віку. Дружина спадкоємця престолу звернулася до лідерів корпорацій із проханням створити сприятливі умови праці для батьків маленьких дітей.

Кейт Міддлтон у самому трендовому літньому взутті на плоскому ходу вийшла у світ

На публіці Кейт Міддлтон з'явилася у чарівному біло-блакитному блейзері від Zara вартістю 90 доларів (3,3 тисячі гривень), звужених темно-синіх штанях-сигаретах зі стрілками, базовому білому топі та взутті на плоскій підошві від Boden. Британська принцеса надала перевагу популярним зараз замшевим балеткам на невеликому підборі з гострим носком.

Кейт Міддлтон у самому трендовому літньому взутті на плоскому ходу вийшла у світ Кейт Міддлтон у самому трендовому літньому взутті на плоскому ходу вийшла у світ

У 2023 році балетки здобули особливу популярність і знову опинилися на верхівці модних чек-листів. Носять цю модель літнього взуття сьогодні абсолютно з усім: спідницями, легінсами, брюками та шортами. З видів можна обирати вічну класику, з гострим або квадратним носком, шкіряні, сатинові або тканинні.

Кейт Міддлтон у самому трендовому літньому взутті на плоскому ходу вийшла у світ Кейт Міддлтон у самому трендовому літньому взутті на плоскому ходу вийшла у світ Кейт Міддлтон у самому трендовому літньому взутті на плоскому ходу вийшла у світ Кейт Міддлтон у самому трендовому літньому взутті на плоскому ходу вийшла у світ Кейт Міддлтон у самому трендовому літньому взутті на плоскому ходу вийшла у світ Кейт Міддлтон у самому трендовому літньому взутті на плоскому ходу вийшла у світ

Нагадаємо, стилісти показали наймодніше літнє взуття, яке затьмарило сандалії.