Кейт Міддлтон показала нові фото з підрослими дітьми в День матері

У Великій Британії 19 березня відзначають День матері. Принцеса Уельська Кейт Міддлтон також приєдналася до поздоровлень усім матерям і порадувала шанувальників новими знімками зі своїми дітьми. Фото опубліковані на сторінці принцеси в Instagram.

Кейт Міддлтон показала нові фото з підрослими дітьми в День матері - today.ua

Судячи з усього, знімки були зроблені минулого року, в теплу пору року. Раніше Кейт Міддлтон їх не публікувала.

На першій фотографії герцогиня разом із трьома спадкоємцями позує на дереві. На ній – біла блузка з вишивкою, сині джинси та білі кросівки. Поруч із Кейт Міддлтон на гілці сидять принц Джордж і Луї, а навпроти - маленька принцеса Шарлотта.

Кейт Міддлтон показала нові фото з підрослими дітьми в День матері

На другому фото Кейт тримає на руках молодшого сина принца Луї. Вона щиро сміється, дивлячись на своє чадо. Знімки вийшли дуже милими та атмосферними.

"З Днем Матері від нашої родини – вашим", – підписано під серією фото.

Кейт Міддлтон показала нові фото з підрослими дітьми в День матері Кейт Міддлтон не раз говорила про бажання народити четверту дитину. Чутки про вагітність 41-річної принцеси часто ходять у народі, і в Мережі, але поки що вони не підтверджені.

День матері традиційно відзначається у Великій Британії в четверту неділю Великого посту. Великдень у 2023 році буде раннім - 9 квітня.

Раніше повідомлялося, що Кейт Міддлтон захопила вибором вбрання з нагоди Дня Святого Патріка.