Кавовий манікюр 2020: головні тренди сезону (фото)

Манікюр 2020 з кавовими нотками буде виглядати на нігтях будь-якої дівчини неперевершено. У зимовий період дівчата все частіше роблять темний манікюр, тому всі відтінки кавового будуть актуальні, як ніколи. В той же час це дуже теплий колір, який буде зігрівати дівчину при одному лише погляді.

Кавовий манікюр 2020: головні тренди сезону (фото) - today.ua

Оригінальні ідеї кавового нейл-арту 2020 тішать своєю різноманітністю. Тут присутні і звичні стрази, і оригінальні малюнки. Найпопулярнішими відтінками кавового нейл-арту стануть: кава з молоком (світлі кольори), капучино (середнє між світлими і темними кольорами) і забарвлення кавових зерен (темний манікюр).

Відтінок "кави з молоком" відмінно підійде для роботи в офісі, оскільки сам по собі дуже стриманий і не нав'язливий. Такий манікюр можна доповнити витонченим малюнком або візерунком. Дрібні стрази також не зіпсують образ.

Темні відтінки кавового манікюру підійдуть для будь-якого вечірнього заходу. Вітається в 2020 році і кавово-бежевий нейл-арт. Він ніжний і стильний.

Стилісти рекомендують експериментувати, тому можете сміливо доповнити кавовий манікюр зображенням кавових зерен, горнятком з кавовим напоєм, і будь-якими іншими візерунками на цю тематику. Візерунки і стрази можна розташувати хаотично або в певній послідовності, головне, щоб у всьому була гармонія.

[gallery td_select_gallery_slide="slide" size="medium" ids="109775,109776,109777,109778,109779"]

У кавовому манікюрі 2020 стильно і оригінально виглядатимуть геометричні візерунки. Причому можете сміливо комбінувати кілька кольорів, залишати один або кілька нігтів без візерунків, і створювати свій унікальний дизайн.

Раніше повідомлялося, які самі модні тренди манікюру на короткі нігті в 2020 році.

ДЖЕРЕЛОsm-news.ru