Катя Осадча у трендовій сукні з відкритою спиною та в кросівках прогулялася по Києву

Катя Осадча поділилася з фанатами рідкісним спільним фото зі своїми молодшими синами. Зірка прогулялася українською столицею у стильному образі.

Катя Осадча у трендовій сукні з відкритою спиною та в кросівках прогулялася по Києву - today.ua

Незмінна ведуча програми "Світське життя" опублікувала нове фото в особистому обліковому записі в Інстаграм. Вона розповіла про смерть дитини в Києві внаслідок чергової атаки на Київ, яка сталася о 3 годині ночі 1 червня – у День захисту дітей.

У кадрі Катя Осадча постала спиною до камери, тримаючи за руки своїх молодших синів – 6-річного Івана та майже дворічного Данила. Сама 39-річна зірка була одягнена у стильне літнє вбрання.

Її вибір упав на трендову сукню кремового відтінку з вирізами на спині. Образ вона завершила світлими кросівками у стилі ретро з коричневою підошвою та солом'яною сумочкою-багетом у формі тубусу. Волосся вона прибрала в гладку зачіску, а на шию одягла стильну прикрасу у золотому кольорі.

Дітей ведуча виховує разом із українським шоуменом Юрієм Горбуновим, за якого вийшла заміж у 2017 році. Також вона має старшого сина Іллю, народженого від народного депутата від "Партії зелених" Олега Поліщука.

Катя Осадча у трендовій сукні з відкритою спиною та в кросівках прогулялася по Києву

У перші місяці повномасштабного вторгнення Катя Осадча із сім'єю перебувала у західних областях країни, проте ніколи не виїжджала з України. Коли у Києві стало більш-менш безпечно разом із чоловіком та дітьми вона повернулася у свій розкішний особняк у передмісті столиці.

"Я не знаю, чи існує ще у світі справедливість, якщо діти гинуть через одного оскаженілого діда, - зазначила Катя Осадча. - Я не знаю, яких слів добирати для втішання батьків, адже таких слів не існує. Я не знаю, як висловити свій біль і жаль, адже таких слів не існує. Маленькі янголятка, напевно цей світ на вас не заслужив".

Нагадаємо, Катя Осадча показала три найкрасивіші вишиванки зі своєї колекції.