Катерина Кухар шокувала відвертим вбранням

111
Катерина Кухар шокувала відвертим вбранням - today.ua

Знаменита українська балерина і суддя проекту “Танці з зірками” Катерина Кухар знялася в незвичайній фотосесії у відвертому образі білого лебедя. Балерина позувала на камеру в прозорому боді, прикрашеному білим пір’ям, в якому рукава нагадують крила. Автором ексклюзивних кадрів став зірковий фотограф Вадим Яцун. Він відобразив, як виглядала б сучасна віліса (загибла молода незаміжня дівчина) з вистави “Жизель”, якщо б цю балетну постановку робили в наш час.

“Партія Жизелі одна з найважчих в класичному репертуарі. Вона побудована на контрастах в настроях, емоціях. На початку першого акту, я повинна, як актриса, зіграти довірливу, простодушну, відкриту світу селянську дівчину. А вже в кінці цього акту, коли Жизель розуміє, що Альберт її зрадив, вона повинна дуже швидко подорослішати і я маю передати глядачеві всю ту біль і гіркоту втрати, зрадництва, які вона переживає, і зіграти сцену божевілля на очах у глядача”, – зазначила прима-балерина.

Вистава “Жизель” – це містична драма 19 століття. Історія про дівчину, яка померла через кохану людину, дізнавшись про його зраду і стала віліссою. Існує легенда, що Віліси – це наречені, померлі до весілля.

Постановка вистави “Жизель” за участю Катерини Кухар відбудеться 20 квітня на сцені Національної опери України.

Нагадуємо, у березні 2019 року Катерина Кухар офіційно оформила стосунки зі своїм партнером по сцені, артистом балету Олександром Стояновим, з яким вони разом вже десять років. Таємна церемонія офіційного одруження Катерини і Тимура відбулася наприкінці грудня минулого року в США, але про це громадськість дізналася лише нещодавно. Зіркова пара виховує сина Тимура і доньку Настю.

загрузка...