Касир магазину, замінивши купюру, звинуватив покупця у шахрайстві

199
Касир магазину, замінивши купюру, звинуватив покупця у шахрайстві - today.ua

У одному з магазинів Дарницького району столиці 39-річний касир намагався звинуватити 29-річну жінку в тому, нібито вона розрахувалася фальшивими грошима. Про це повідомляє відділ комунікацій поліції Києва.

Повідомляється, що працівник торгівельної точки заздалегідь приготував несправжні гроші з надписом “п’ятсот сувенірів”, поклав їх до каси та чекав на покупця, який мав розрахуватися купюрою номіналом у 500 гривень.

Співробітник закладу одержав від жінки 500 гривень для оплати продуктів вартістю 380 гривень, але замість решти покупець отримала звинувачення у фальшивомонетництві.

Жінка викликала правоохоронців, які вивели підприємливого продавця “на чисту воду”. Наразі за даним фактом відкрите кримінальне провадження за фактом шахрайства, що карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Чоловіку обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

Нагадаємо, українців вже попереджали про фальшиві чеки у магазинах. Юристи зазначають, що українське законодавство не передбачає жорсткої відповідальності за фальшиві чеки. Найбільший штраф за продаж товарів з незаконним чеком — 340 гривень.