Карантин в Україні: як оплачувати комуналку за новими правилами

Карантин, введений в Україні через загрозу розповсюдження коронавірусу, вніс чимало змін в звичне життя громадян. Особливо на собі їх відчули пенсіонери, яких закликали самоізолюватись, щоб вберегтись від зараження.

Карантин в Україні: як оплачувати комуналку за новими правилами - today.ua

На тлі цього у людей похилого віку виникли проблеми з оплатою комуналки, покупкою продуктів та ліків і т.д.

Кабінет міністрів закликав пенсіонерів оплачувати комунальні послуги дистанційно. Щоб реалізувати це, уряд ухвалив низку рішень.

На урядову порталі повідомляється, що заплатити за комуналку пенсіонери можуть дистанційно – через спеціальні онлайн-сервіси. Також найближчим часом в Україні можна буде платити за житлово-комунальні послуги через уповноважені банки та через "Укрпошту".

"Громадяни, які отримують пенсії та грошову допомогу через банківські установи, зможуть дистанційно сплачувати за житлово-комунальні послуги. Для цього вони повинні зареєструватися в системі дистанційного обслуговування або зателефонувати на "гарячу" лінію банку та надати інформацію про перелік ЖКП, за які готові оплатити дистанційно, і необхідні дані для оплати послуг з їхніх рахунків", йдеться в повідомленні уряду.

Також, за даними Кабміну, одержувачі пенсій та іншої допомоги зможуть платити за комуналку безпосередньо через листоношу під час отримання пенсії та грошової допомоги. Також відповідну послугу можна буде замовити по телефону.

Нагадаємо, раніше ми розповіли, як оплатити комуналку онлайн через Приват24.