Карантин і субсидії: українцям обіцяють компенсацію за оплату комуналки

Карантин, введений в Україні через загрозу поширення коронавірусу, вплине на виплату субсидій. Про це повідомили у Міністерстві соціальної політики.

Карантин і субсидії: українцям обіцяють компенсацію за оплату комуналки - today.ua

За даними Мінсоцполітики, кожній сім'ї, яка отримує субсидію, виплатять також додаткову компенсацію - в середньому близько 300 грн. Такі виплати отримають близько 3 млн одержувачів субсидії в якості компенсації за оплату комунальних послуг на період карантину.

Міністр соцполітики Марина Лазебна повідомила, яким чином буде здійснюватись виплата компенсацій.

"Ми це зробимо шляхом збільшення на 50% соціальних нормативів користування електроенергією, природним газом для приготування їжі, підігріву води, використання гарячої та холодної води ... Кожна сім'я, яка отримує субсидію, отримає додаткову компенсацію за ці витрати. В середньому це буде близько 300 грн", - зазначила міністр.

Нагадаємо, станом на вчорашній день, 22 березня, в Україні було зафіксовано 47 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, три з яких виявились летальними. Серед захворілих 25 інфікованих - мешканці Чернівецької області, при цьому 11 з них проживають в одному селі. Ще 10 випадків COVID-19 зафіксовано на даний момент в Києві.