Кандидат у президенти, який перебуває під домашнім арештом, провів зустріч із виборцями

3193
Кандидат у президенти, який перебуває під домашнім арештом, провів зустріч із виборцями - today.ua

Перший в історії України кандидат у президенти, який веде свою передвиборчу кампанію, перебуваючи під домашнім арештом, провів зустріч із виборцями прямо на подвір’ї свого будинку. Йдеться про політтехнолога Володимира Петрова, який є фігурантом справи щодо секс-скандалу за участі чоловіка першої заступниці голови Державного бюро розслідувань Ольги Варченко. Відео із зустрічі він опублікував на своїй сторінці у Facebook.

Зустріч кандидата із виборцями відбулася у неділю, 10 лютого, у місті Буча, де проживає Петров. Всього у дворі будинку кандидата зібралося близько півсотні людей, переважно молодь. Дружини та доньки вдома не було.

Володимир Петров запросив гостей до будинку та показав свою колекцію зброї та картин.  Крім того, на гостей чекав шведський стіл з бутербродами і кавою, локація з пловом і шашликами та стіл з алкогольними напоями. Деякі «виборці» прийшли зі своїм.

Згодом Петров видерся на дах автомобіля, з якого до цього гучно лунала музика, і почав свою промову.

«Я не хочу бути президентом, тому що треба багато працювати. Але мої бажання і вимоги часу не завжди збігаються. Нам іноді доводиться робити те, чого ми не хочемо. І я згоден трохи попрацювати», – заявив Петров.

Усе, що Володимир Петров пообіцяв своїм виборцям – це «не забути кожного з них», «відповідати на коментарі і писати пости», а також те, що їх не затримає охорона, якщо хтось вирішить приїхати до потенційного президента в гості.

Нагадаємо, політтехнолога Володимира Петрова та блогера Олександра Барабошка підозрюють в організації секс-скандалу за участі голови департаменту захисту економіки Національної поліції України Олександра Варченка та студентки Наталії Бурейко. Чоловік нібито погрожував їй у соцмережі Tinder. Сам Варченко заявив, що це «провокація» проти його дружини – першої заступниці голови Державного бюро розслідувань Ольги Варченко.

Today.ua повідомляв, що цього року в Україні зареєстровано рекордну кількість кандидатів на посаду Президента України. У зв’язку з цим, ЦВК переглянула кошторис на проведення виборів і затвердила кінцеву суму у розмірі 275 мільйонів 978 тисяч 531 гривень.

загрузка...