Кандидат у президенти Мураєв спростував чутки про коханку

301
Кандидат у президенти Мураєв спростував чутки про коханку - today.ua

Кандидат у президенти України Євген Мураєв спростував чутки про коханку, пояснивши, що його стосунки з актрисою Катериною Гордієнко оформлені офіційно. Про це він повідомив у соціальній мережі.

Мураєв розповів, що їхній роман триває з 2017 року, а в грудні минулого року він одружився на Катерині. Весілля відбулося в Одесі.

“Моїй дружині 26 років, вона юрист і дуже цілеспрямована людина. У неї є хобі – вона знімається у фільмах. Але ні в якому пропагандистському кіно вона не знімалася, це була лише новорічна комедія. На жаль, саме у нас знімати цікаве кіно не вдається і знімають дійсно одну пропаганду. Так що треба раз і назавжди зняти це питання з порядку денного”, – розповів Мураєв.

Йдеться про фільм “Спасибі дідові за перемогу” – сімейної комедії, як так і не вийшла в прокат. Саме через зйомки в російському серіалі на Катерину Гордієнко звалилося стільки критики.

Першою дружиною Євгена Мураєва була Валерія Мураєва, яка за чутками є племінницею Вадима Рабіновича. Разом з нею політик виховує двох синів — Михайла й Ігоря. На даний час Валерія очолює Харківське регіональне відділення партії “НАШІ” і є довіреною особою кандидата в президенти Мураєва.

“Ніяких родинних стосунків з Рабіновичем у неї не було і немає”, – коментує Мураєв.

Нагадаємо, 17 грудня Євген Мураєв заявив про намір брати участь у виборах президента в березні 2019 року.

Today.ua повідомляв, що Євген Мураєв здав тест на наркотики і запропонував пройти цю процедуру всім потенційним кандидатам у президенти.

загрузка...