Кабмін виділив кошти на аудит “Укроборонпрому”

7
Кабмін виділив кошти на аудит "Укроборонпрому" - today.ua
Loading...

Кабінет міністрів прийняв рішення про виділення 32,5 млн гривень на проведення міжнародного аудиту державного концерну “Укроборонпром”. Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

За словами Гройсмана, уряд змушений був вносити зміни до рішення про аудит концерну.

“Ми скорегували цифру до 32,5 млн гривень, і зараз ми його остаточно приймаємо, я його підпишу і аудиту міжнародному фінансовому бути”, — зазначив прем’єр.

Відзначимо, що минулий документ, який 22 травня ухвалив уряд, не встигли оформити у визначений термін, у зв’язку з чим рішення довелося скасувати.

Нагадаємо, 15 травня Володимир Гройсман наголосив на необхідності проведення аудиту оборонно-промислового комплексу країни в цілому та концерну “Укроборонпром” зокрема. Пошук аудитора потрібно було завершити за десять днів, тобто у вже у суботу, 25 травня.

Нагадаємо, що ухвалення законопроекту щодо реформування Державного концерну “Укроборонпром” сприятиме зменшенню корупційних ризиків у сфері оборонно-промислового комплексу.

Нагадаємо також, що журналісти-розслідувачі оприлюднили схему розкрадання 250 млн гривень концерну "Укроборонпром", звинувативши в причетності до неї заступника голови РНБО Олега Гладковського і його сина. За версією журналістів, пов’язані з Ігорем Гладковским бізнесмени організували продаж оборонним підприємствам контрабандних деталей з РФ за завищеними цінами. Після того, як журналісти звинуватили силовиків у покриванні злочинних схем, у НАБУ відбулися кадрові чистки,  а Гладковський позбувся посади в Раді національної безпеки і оборони.

ПриватБанк ошукує клієнтів через банкомати
ПриватБанк відреагував на скаргу клієнта на роботу банкомату фінустанови, який через несправність відмовився видавати йому повну суму грошей. За його словами, при спробі зняти з...
Перший сніг і заморозки: синоптики попередили про зміну погоди
Вже у найближчі дні, слідом за теплими вихідними, у деяких регіонах України розпочнуться нічні заморозки, а перший сніг очікується вже в середині листопада. Такий прогноз...
Українцям нагадують про перехід на зимовий час: коли переводити стрілки годинника
Вже наступної неділі, 27 жовтня, в Україні відбудеться перехід на зимовий час. Стрілки годинника буде переведено на годину назад – відтак, ми будемо довше спати....
У Пенсійному фонді розповіли, в кого з українців можуть виникнути найбільші труднощі з виплатами
Зараз найбільше проблем з пенсією виникає зовсім не у пенсіонерів, а у людей передпенсійного віку – у тих, хто за віком уже не встигають заробити...