Кабмін терміново продає елітні номерні знаки на автомобіль

Кабмін терміново продає елітні номерні знаки на автомобіль - today.ua
Loading...

Попит на унікальні номери є завжди, особливо серед власників елітних автомобілів. Однак отримати такий номерний знак не просто і не дешево. Стало відомо, що у середу, 24 липня, Кабінет міністрів України терміново прийняв рішення розширити перелік платних автомобільних номерів, які мають підвищену пропозицію. Граничну ціну на них встановили у розмірі 30 тисяч гривень.

Відзначається, що на сьогоднішній день передбачена покупка тільки 18 комбінацій з чотирьох однакових цифр поспіль (1111, 2222, 3333, 4444, 5555, 6666, 7777, 8888, 9999) і в межах від 0001 до 0009.

Зокрема, за номерний знак з чотирьох однакових цифр тепер треба буде заплатити 30 тисяч грн, за послідовність у межах від 0001 до 0009 – 30 тисяч грн, за знак з чотирьох цифр, три з яких підряд однакові – 10 тис. грн, з чотирьох цифр з двома парами однакових – 10 тисяч грн, послідовних – 0123 або 1234 – 8 тис. грн, за знак з чотирьох цифр, три з яких однакові, але не підряд – 4 тис. грн, а за знак з чотирьох цифр, де перша і третя, а також друга і четверта або перша і четверта й друга і третя однакові – 4 тис. грн.

Видача або заміна всіх зазначених номерів з даного переліку для легкових автомобілів, які належать органам державної влади, буде коштувати всього 300 грн.

Раніше Сервісний центр Міністерства внутрішніх справ запустив онлайн-послугу замовлення та отримання індивідуальних номерних знаків не виходячи з дому за допомогою електронного кабінета водія.

Нагадаємо, на початку квітня Кабінет міністрів на своєму засіданні вніс зміни до низки постанов, пов’язаних з порядком видачі посвідчень водія, підготовки водіїв, а також акредитації шкіл, які готують водіїв.

Як собаки розуміють мову господарів: вчені знайшли пояснення
Собаки не просто віддані людині, але вони дійсно розуміють те, що їм говорять. Цей факт доведено британськими вченими, які провели спеціальний науковий експеримент за участі...
“Обіцяють мільйони”: чоловік Анастасії Заворотнюк перетворився на ломового коня
Чоловік зірки серіалу "Моя прекрасна няня" Анастасії Заворотнюк Петро Чернишов, який, за чутками, хотів піти від неї до хвороби, перетворився на ломового коня. Йому обіцяють...
Погода на найближчі дні: Синоптики обіцяють сонце і мокрий сніг – оновлений прогноз
Погода в Україні на початку наступного тижня буде переважно сонячною, опади очікуються тільки в Ужгороді. Там 8 і 9 грудня вночі пройде мокрий сніг. В...
Наташа Корольова раптово залишилася без бюстгальтера: співачка оголилася на камеру
Наташа Корольова опублікувала у мережі приголомшливе архівне відео. У ролику програми “Старі пісні про головне” популярна російська співачка, яку не пускають в Україну, постала в...