Ісландія оголосила дипломатичний бойкот Росії

4
Ісландія оголосила дипломатичний бойкот Росії - today.ua

В Ісландії влада вирішила тимчасово зупинити двосторонній діалог з Росією через отруєння колишнього розвідника ГРУ Сергія скрипаля та його доньки Юлії у Великобританії. Про це повідомила прес-служба ісландського уряду.

“Усі найближчі союзники та партнери Ісландії вирішили вжити заходів щодо Росії у зв’язку з атакою в Солсбері, включаючи північні країни, більшу частину членів НАТО, а також кілька країн ЄС. Серед заходів, прийнятих Ісландією, – щоб призупинити двосторонній діалог з російською владою на високому рівні”, – йдеться в заяві.

Варто зазначити, що також ісландські високопосадовці, зокрема президент країни, вирішили не їхати на чемпіонат світу з футболу, який пройде в Росії.

Окрім того в Ісландії вимагають від Росії пояснити, яким чином нервовий агент, вироблений в радянських лабораторіях, став використовуватися для нападу на цивільних осіб у Великобританії.

Нагадаємо, ряд країн Європи вирішив вислати російських дипломатів через отруєння колишнього розвідника ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки Юлії.

загрузка...