Ірина Білик розповіла про напад маніяка

Народна артистка України Ірина Білик зізналася, що пересувається з великою кількістю охорони не просто так, а тому що боїться за своє життя. Багато років тому, ще в шкільні роки, на майбутню зірку напав маніяк. Цей жахливий інцидент вона не може забути до сих пір.

Ірина Білик розповіла про напад маніяка  - today.ua

"Коли я вчилася в школі в 10 класі, на мене напав маніяк в під'їзді. І я думаю, що він міг мене вбити, якщо б я сильно не закричала. Я закричала, це було стільки децибел, що я думала, що у мене тріснув череп. І з тих пір у мене фобія відкритих дверей, людей за спиною", – зізнається Білик.

Своїх охоронців співачка ласкаво називає ангелами-хранителями і вже не уявляє свого життя без них. А разом вони вже більше 20 років.

Ірина Білик розповіла про напад маніяка

Співачка розповіла, що одного разу охорона відмовилася пускати на сцену її екс-чоловіка Діму Коляденка. Тоді йому довелося буквально прориватися до співачки, щоб подарувати їй букет.

"Ну, я думаю, що це оцінить вся країна. Це не постановочні кадри. Я навіть не знала, де Діма сидить. Ну мені було дуже приємно, що йому все одно – тримають його за руки, за ноги – він біжить до мене", – згадала артистка.

Зазначимо, Ірина Білик – не єдина артистка, яка користується послугами охорони. Багато українських знаменитостей теж вважають за необхідне супровід сек'юріті. Серед них Олег Винник, Камалія та інші.

Раніше Ірина Білик заявляла, що дуже сподівається на швидке примирення між Україною і Росією і вважає, що саме Володимир Зеленський може посприяти тому, щоб країни знову стали друзями.

ДЖЕРЕЛОfacenews.ua