Імена підозрюваних у катастрофі МН17 будуть названі наступного тижня

Спільна слідча група, що займається розслідуванням катастрофи малайзійського "Боїнга" рейсу MH17 на території України в 2014 році, проведе в середу, 19 червня, прес-конференцію. Про це повідомили в прокуратурі Нідерландів.

Імена підозрюваних у катастрофі МН17 будуть названі наступного тижня - today.ua
Фото: ru.delfi.lt

Нідерландські ЗМІ зазначають, що наразі прокуратура не розкрила інших деталей.

Втім, очікується, що будуть названі імена осіб, які несуть відповідальність за катастрофу лайнера.

Також міжнародні слідчі розкажуть про "прогрес, досягнутий в кримінальному розслідуванні катастрофи рейса MH17". Перед прес-конференцією буде проведена закрита зустріч для родичів жертв катастрофи.

Як відомо, літак авіакомпанії Malaysia Airlines, що виконував рейс MH17 з Амстердама в Куала-Лумпур, був збитий 17 липня 2014 року над окупованою бойовиками територією Донецької області. Загинули всі 298 чоловік, що знаходилися на борту. Більшість загиблих (196 осіб) були громадянами Нідерландів.

24 травня 2018 року спільна слідча група, до складу якої входять представники Австралії, Бельгії, Малайзії, Нідерландів і України, надала додаткові докази ключової ролі Росії в трагічної катастрофи рейса MH17. Група прийшла до висновку, що зенітний ракетний комплекс "Бук", пострілом з якого був збитий літак, належав 53-й зенітно-ракетній бригаді збройних сил РФ, що дислокується в місті Курськ.

В листопаді 2018 року родичі загиблих подали позов на Росію до Євросуду.