Ілон Маск рулить: Tesla б'є рекорди продажів

Американська компанія Tesla опублікувала звітність, яка свідчить про рекордні продажі електромобілів. Виробник Tesla відправив замовникам 95 200 автомобілів за три місяці, що на 50 відсотків більше, ніж у першому кварталі 2019 року.

Ілон Маск рулить: Tesla б'є рекорди продажів  - today.ua

До речі, оприлюднення звітності спровокувало зростання акцій Tesla на фондових біржах США, які піднялися в ціні на сім процентних пунктів.

Правда, Ілон Маск, мільярдер, засновник компанії Tesla, не пояснив зростання показників. Можливо, тому посприяв великий попит на Model 3 у Великобританії, а також постійний інтерес з боку Європи та Китаю.

Tesla Model 3 — абсолютний хіт продажів, на її частку припадає 77 тисяч відвантажених електрокарів.

Раніше Ілон Маск заінтригував своєю заявою, що вже через п'ять років буде створено повноцінний електричний літак. Про це засновник Tesla повідомив під час обговорення батарей для літаків.

Також Ілон Маск придумав нову фішку для розваги водіїв і пасажирів електромобілів Tesla. На цей раз у власників електрокарів з’явиться можливість не тільки грати на штатному екрані за допомогою керма, а ще й співати в караоке. За даними компанії Tesla, нова функція з’явиться в електромобілях з оновленням програмного забезпечення. Крім цього в Tesla з’явиться і додаток для малювання Sketchpad.