Ібупрофен та парацетамол: Комаровський розповів, як приймати жарознижуючі при коронавірусі

Автор: Лобанова Єлизавета

Євген Комаровський, відомий лікар-педіатр, щодня відповідає в соцмережах на запитання українців щодо методів лікування та способів поширення коронавіруса. У своєму останньому відео доктор Комаровський розповів про два найпопулярніших жарознижуючих - ібупрофені та парацетамолі, про користь і шкоду яких зараз ведеться найбільше суперечок.

Ібупрофен та парацетамол: Комаровський розповів, як приймати жарознижуючі при коронавірусі  - today.ua

За словами Комаровського, яких-небудь спеціальних схем лікування ібупрофеном або парацетамолом не існує. Всі жарознижуючі лікарські препарати використовуються для симптоматичного лікування, полегшуючи стан хворих при підвищенні температури тіла і при болях, викликаних високою температурою. Приймати жарознижуючі препарати потрібно виключно у таких випадках, коли температура вище 37,7. Регулярне застосування та ібупрофену і парацетамолу протипоказано.

При коронавірусі категорично заборонено приймати жарознижуючі ліки без рекомендацій лікаря. Всі призначення повинні бути індивідуальними, залежно від перебігу хвороби і конкретних симптомів.

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) рекомендувала використовувати при коронавірусній інфекції виключно парацетамол, а від ібупрофену відмовитися, так як були випадки його негативного впливу на організм.

Популярні зараз

В Україні незабаром зростуть ціни на автомобілі

В Україні запроваджують кардинально нові правила видачі та продовження лікарняних

В Україні очікується гострий дефіцит овочів через аномальну спеку: “Це катастрофа“

Ввезення євроблях в Україну може впасти на 50%

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

https://youtu.be/3peSvgD2JCQ

Раніше Євген Комаровський дав поради мамам щодо прогулянок з дітьми під час карантину, порекомендувавши їм спілкуватися невеликими групами (до 5 осіб), дотримуючись при цьому дистанції.